Традиційний Кубок газети «Вперед» з міні­-футболу

Минулої суботи на міні-­стадіоні біля Роздільнянського міського ліцею № 4 пройшов традиційний Кубок районної газети «Вперед» з міні­-футболу. В змаганнях взяли участь чотири суперники: команда газети «Вперед», команда Збройних Сил України, ФК «Спартак-­ветерани» та ФК «Лиман».

На початку змагань до учасників звернулась головна редакторка газети «Вперед» Наталія Буковська, яка відзначила, що цьогорічний турнір присвячується Дню народження газети, який відзначили 5 травня, та Дню журналіста (6 червня). Пані Наталія побажала всім командам цікавої гри, здорової конкуренції та перемоги найсильнішим і найспритнішим.

До слова було запрошено голову районної військової адміністрації Сергія Приходька, який також побажав перемоги не тільки цього дня на футбольному майданчику, а й над ворогом, з яким бореться наша країна. Хвилиною мовчання пом’янули захисників України, які віддали життя за наше мирне майбутнє.

Слід зазначити, що наш районний часопис, якому цього року виповнилося 92 роки, крокує в ногу з часом, незважаючи на поважний вік. Наразі аудиторія газети складається з людей старшого віку від 50 до 80 років.

З метою оперативного донесення до населення інформації та залучення молодої аудиторії, окрім газети, з 2016 року засновано офіційний сайт та створені сторінки у соціальній мережі Facebook, YouTube, Instagram та Telegram. За сайтом та соціальними мережами слідкують переважно читачі віком від 25 до 50 років, жінки та чоловіки з активною громадською позицією. Це єдине друковане видання та інформаційний ресурс у мережі Інтернет майже на 60 тис населення.

Редакційний колектив докладає максимум зусиль, аби надавати перевірену та правдиву інформацію, порушувати на сторінках важливі для суспільства теми, життєві історії людей нашого краю та внутрішньо переміщених осіб, надавати поради від фахівців тощо.  Працівники видавництва ­ віддані своїй справі люди, мають бажання та вміють працювати, цінують свою роботу, якій віддали не один десяток життя.

Нагадаємо, що перші змагання на Кубок газети відбулися в 2018 році на новому спортивному майданчику в с. Кам’янка. Це було грандіозне свято футболу, в якому взяли участь шість команд. У 2019 році змагання пройшли на стадіоні «Спартак», де змагалися чотири команди. А 2021 року спортивний захід пройшов на стадіоні Роздільнянського ліцею № 4, команда газети «Вперед» посіла таке довгоочікуване перше місце. І завжди була велика група підтримки команд, неперевершений азарт і захоплююче футбольне видовище.

На жаль, коронавірус та війна внесли корективи в наше повсякденне життя. У 2020 та у 2022 роках змагання не проводились. І лише цього року редакційним колективом було прийнято рішення про проведення Кубку газети «Вперед», яке підтримав і допоміг в його організації наш постійний шанувальник, дописувач спортивних новин, начальник відділу з організації та проведення спортмасових заходів Роздільнянського стадіону «Спартак» Володимир Зімін. Дякуємо вам, шановний Володимире Миколайовичу!

А ще раніше, у далекому 1979 році у газеті від 27 вересня була опублікована замітка «Володарі нашого Кубка», з якої дізнаємося, що традиційні змагання проходили на стадіону колгоспу імені Щербакова і участь у змаганнях брали 12 (!) футбольних колективів, і це були лише зональні змагання, а фінальні проходили на міському стадіоні пізніше. Сподіватимемось на розширення і нашого турніру, але спочатку переможемо клятого ворога!

Після урочистої частини відбулося жеребкування та почалися запеклі поєдинки: у першій грі ЗСУ ­ “Вперед” – рахунок 4:3; у другій грі ФК «Спартак­ветерани» ­ ФК «Лиман» ­ 5:1; у третій грі ЗСУ – ФК «Спартак­ветерани» ­ 1:1; у четвертій грі ФК «Лиман» ­ “Вперед” ­ 5:4; у п’ятій грі ЗСУ – ФК «Лиман» ­ 6:0; у шостій грі “Вперед” ­ Спартак ­ 6:1 Всі поєдинки пройшли у дружній футбольній атмосфері. За підсумками змагань місця розподілились таким чином: І місце ­ команда ЗСУ (7 очок); ІІ місце ­ ФК «Спартак­-ветерани» (4 очка); ІІІ місце ­ Лиманське (3 очка); IV місце ­ “Вперед” (3 очка). Всі команди були нагороджені грамотами та преміями, а чемпіони ­ перехідним Кубком та командним Кубком.

Були відзначені також і кращі гравці: Олександр Слободзян (ФК «Лиман»), Андрій Зарічук (команда ЗСУ), Олександр Дурдук ФК «Спартак­-ветерани», Максим Подгородецький команда «Вперед».

Щиро дякуємо всім учасникам турніру, всім шанувальникам газети «Вперед» за небайдужість і підтримку нашого часопису. А ми й надалі будемо працювати для наших читачів, аби не пропустити жодної події, жодного моменту та закарбувати життя району в історії навіки.

Слава Україні! Героям слава!

Наш кор.

Залиште свій коментар