Синоптики попереджають про різке похолодання в Україні

Місцями температура знизиться до 12 градусів морозу, а півкраїни вкриє снігом, – повідомляє “Сегодня” з посиланням на Укргідрометцентр.

22 лютого вдень і вночі мороз буде приблизно однаковим, за винятком північних областей, а також на заході, південі й частково сході прогнозують сніг.

Без опадів на заході буде в Рівненській і Волинській областях, а температура  4-6 морозу, вночі – 3-5 нижче нуля. В інших областях цього регіону очікується сніг, але температура трохи вище – від -1 до +1 градуса.

У центрі країни сніг буде тільки у Вінницькій області. В інших центральних, а також північних областях, без опадів. Температура вдень 4-7 градусів морозу, вночі 5-8 нижче нуля, в Чернігівській і Сумській областях – 10-12 градусів.

У Київській області без опадів, але мороз 5-7 градусів і вдень, і вночі.

На сході сніг очікується в Дніпропетровській і Донецькій областях. Температура вдень 3-5 морозу, в Харківській області до -7; вночі 5-7 градусів.

22 лютого увесь південь країни буде засипати снігом. Мороз вдень ​​буде 2-4 градуси, вночі – 4-6 нижче нуля.

Різке похолодання прийде на весь тиждень. Адже з  Європи в Україну насувається потужний холодний фронт, який несе істотне зниження температури, дощі та сніг. Протягом наступних днів, аж до наступного тижня, в Україні похолодає і пройдуть дощі зі снігом.

Залиште свій коментар