Щодо встановлення головної ялинки у Роздільнянській громаді та проведення масових святкувань

Наближаються різдвяні та новорічні свята, зазвичай у ці дні ми вже готувалися до встановлення великої ялинки на площі біля Роздільнянського Палацу культури та оздоблення наших зелених зон новорічною ілюмінацією. Цьогоріч, через повномасштабне вторгнення росії, постало питання – чи доречно прикрашати головну ялинку громади. Майже місяць у соцмережах триває обговорення цього питання, думки розділились, тому Роздільнянська міська рада вирішила реалізувати компромісне рішення, яке має задовольнити усіх.

Ми відмовляємося від встановлення великої ялинки, як це було зазвичай, натомість ми досить скромно прикрасили живі ялинки у центрі міста – це ялинка біля Роздільнянської міської ради та ще одна ялинка у Ювілейному сквері. Всі іграшки минулорічні, тому не було жодних витрат з місцевого бюджету. Також ми не використовуватимемо ілюмінацію та гірлянди, скасовано всі масові новорічні святкування та традиційне засвічення вогників на ялинці.

Наше рішення продиктоване бажанням створити новорічний настрій для дітей громади, для внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток на теренах Роздільнянщини та щоб усі охочі могли відчути дух Різдва та Нового Року. Нехай ці ялинки стануть символом нашої незламності, віри у нашу перемогу та найскорішого повернення до мирного життя, – такий висновок було зроблено після оговорення цього питання членами виконкому Роздільнянської міської ради.

Нагадуємо, що у Роздільнянському палаці культури розміщена резиденція Святого Миколая, також облаштовані новорічні локації у центрах старостинських округів, тож наші дітки не будуть обділені увагою Святого Миколая.

Всім бажаємо мирних та спокійних прийдешніх свят й гарного настрою.

Залиште свій коментар