Щодо облаштування кисневої станції у Роздільнянській лікарні

МИНУЛОГО четверга, 8 квітня,  відбувся робочий візит до Роздільнянської багатопрофільної лікарні (БПЛ) голови райдержадміністрації Сергія Приходька та його заступника Сергія Крилова. Спільно з генеральним директором лікарні Дмитром Кущенком керівництво оглянуло хід виконання робіт щодо облаштування кисневої станції.

   Наразі її встановлення є вкрай важливим, адже, на жаль, коронавірусна хвороба не відступає, ліжка в лікарні переповнені, більшість хворих потребують кисневої підтримки. Щодня від районної лікарні курсує автотранспорт за кисневими балонами. Ця киснева станція дасть можливість і заповнювати балони, і безпосередньо подавати кисень до корпусів. А вже в корпусі є кисневі точки, які йдуть до пацієнтів та до обладнання.

Роздільнянська БПЛ є опорною лікарнею для лікування пацієнтів з COVID-19, тому одна з вимог Національної служби здоров’я України, щоб у таких закладах було все необхідне обладнання. Ще минулого року на облаштування кисневої станції з районного бюджету було виділені кошти у сумі 1 млн грн.

Наш кор.

Залиште свій коментар