Сесія міської ради залишається відкритою

На сьогодні, 19 лютого, було заплановане друге засідання шостої сесії, але воно не відбулось через відсутність кворуму

У залі засідань міської ради зібрались 13 депутатів, тобто для кворуму не вистачало одного. Сесія не відбулась, але міський голова Валерій Шовкалюк звернувся до присутніх народних обранців із роз’ясненнями щодо питання призначення старост. За словами Валерія Олександровича, 28 лютого планується проведення опитування громадської думки на територіях старостинських округів. Воно відбуватиметься у вигляді голосування за ті кандидатури, які наразі розглядаються, за участі самих кандидатів, їх спостерігачів та представників міської ради.

Той кандидат, який набере найбільшу кількість голосів, буде винесений міським головою на розгляд депутатам. Але, як зазначив Валерій Шовкалюк, депутати мають право на власну думку і голосувати за запропоновану кандидатуру чи ні – їх особисте право. Натомість, депутатка Оксана Дмитренко наголосила, що крім права, кожен депутат має обов’язок керуватися думкою громади. Перед присутніми виступила депутатка Євгенія Ільящук, яка підкреслила, що керуватися треба лише думкою громади і з людьми треба зустрічатися в селах, спілкуватися, радитися. Лише в такому випадку можна зрозуміти ставлення односельців до певної кандидатури.

В понеділок, 22 лютого, будуть сформовані активні групи, які будуть контролювати законність та порядок у даному процесі.

Залиште свій коментар