Роздільнянський район включено до жовтої карантинної зони. Нові обмеження

Сьогодні, 14 вересня, відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови Роздільнянської райдержадміністрації Сергія Приходька.

Питання порядку денного було одним: щодо встановлення жовтої зони епідемічної небезпеки поширення СOVID-19 та впровадження посилених протиепідемічних заходів на території Роздільнянського району.

На жаль, кількість хворих зростає. Обмеження жовтої зони ще не настільки значні, як помаранчевої та червоної. Проте, щоб не втрапити до них, громадянам потрібно дотримуватися санітарних вимог та соціальної дистанції.

Наразі на засіданні комісії ТЕБ та НС підтримали, зокрема, такі обмеження: заборона відвідування установ спеціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово; проведення масових заходів в закладах громадського харчування в кількості не більше 20 осіб; заборона роботи розважальних закладів (ресторани, кафе, нічні клуб) з 24.00 до 07.00. Ці обмеження додаються до вже затверджених протиепідемічних заходів зеленої зони.

Нагадаємо в табличці, основні положення кожної із карантинних зон. Будьте обачними та дбайте про своє здоров’я та здоров’я оточуючих!

 

Залиште свій коментар