Роздільнянські футболісти – бронзові призери відкритого турніру України з мініфутболу

Нещодавно відбувся відкритий турнір України з міні-футболу ODESSA PRIDE CUP, в якому взяли участь команди з усієї країни (Запоріжжя, Черкаси, Вінниця, Одеса), серед яких й вихованці команди ДЮФК «Роздільна» (тренер Олександр Гаврилюк). Юні спортсмени з Роздільної як 2007-08, так і 2013-14 років народження, стали бронзовими призерами змагань. Кращим гравцем старшої групи став Максим Філімоненко, молодшої – Богдан Бурлаков.
Якщо для старшої групи турнір такого високого рівня був не першим, то для молодших вихованців – це був дебют, адже юнаки займаються менш ніж півроку. Під час змагань, хлопці отримали колосальний досвід та море позитиву від гри. Такі гідні результати є безпосередньою заслугою тренера, який докладає чимало зусиль під час тренувального процесу, стимулюючи молоде покоління футболістів прагнути тільки перемоги, боротися чесно і справедливо, сміливо і гордо. Спасибі Вам, шановний тренер, спасибі за віру, за силу і майстерність, за сміливість і наполегливість. Наші перемоги — це Ваша заслуга, завдяки чому ми з кожним днем стаємо кращими, хоробрішими, міцнішими, впевненішими.
Завжди відчувається підтримка й друзів–спонсорів команди ДЮФК «Роздільна» – Івана Борлака, Володимира Тімотіна та інших небайдужих людей, які є надійним плечем юних футболістів. А батьки завжди будуть поруч!
Попереду ще багато перемог!

З повагою батьківський комітет ДЮФК «Роздільна»

Залиште свій коментар