Роздільнянці вшанували загиблих за Україну

У День визволення України від нацистських загарбників у Роздільнянському історико-краєзнавчому музеї його директор В.М. Шняга підготувала зустріч підростаючого покоління з очевидицею тих страшних років Г.М. Гоцульською.

Ганна Михайлівна багато повідала школярам про своє нелегке дитинство. 22 червня, саме того чорного дня, коли розпочалася війна, вона святкувала день народження – дівчинці виповнилося 12 років. Затамувавши подих, діти слухали розповідь про те, якою війна була саме у нашій місцевості, слухали про те, що в підручниках не розповідають.

У заході взяли участь голова районної ветеранської організації В.В. Жаборюк, начальник відділу культури та туризму РДА Н.С. Пояцика та її колеги.

роздільна музей
Зустріч у Роздільнянському районному історико-краєзнавчому музеї з нагоди Дня визволення України від нацистських загарбників

 

Також 28 жовтня з нагоди Дня визволення України від нацистських загарбників роздільнянці поклали квіти до меморіалів загиблих у страшні роки Другої світової війни. Участь у церемонії вшанування пам’яті взяли представники влади, державних та комунальних закладів, громадськості.

Воїни-українці зробили величезний внесок у перемогу над нацистською  Німеччиною та її союзниками. І пам’ятати про них – наш обов’язок.

роздільна фото

роздільна фото
Голова районної ветеранської організації разом з учасником партизанського руху в роки Другої світової війни, Почесним громадянином м. Роздільна І.В. Нерознаком під час покладання квітів