Роздільнянці – бронзові призери Чемпіонату України з волейболу

Гостинно зустрів Ужгород учасників фіналу Чемпіонату України з пляжного волейболу у закритих приміщеннях, у віковій категорія юнаки до 17 років.

Нашу ДЮСШ представляла команда у складі: тренер – Г.М. Шкульова та гравці: Павло Плотнік (учень Роздільнянської ЗОШ №2) та В’ячеслав Переходнюк (учень Старостинської ЗОШ).

Слід зазначити, що до фіналу увійшли найсильніші команди України. Наші хлопці – трохи молодші за віком (Павлові ще немає 15 років, В’ячеславу щойно виповнилось 15 років), але у змаганнях такого рівня вони беруть участь уже не перший рік.

Змагання для нашої команди почалися з поєдинку з командою м. Запоріжжя. У запеклій боротьбі перемогу отримали запоріжці. Попереду на нашу команду чекала зустріч з не менш сильними суперниками, командою м. Ужгорода (до речі, вихованцями спортивного інтернату м. Київ). Та, гадаю, що саме вміння нашого тренера Ганни Миколаївни знайти потрібні слова для підтримки гравців зіграло велику роль. У напруженій боротьбі наші хлопці обіграли команду м. Ужгород з рахунком 2:1. Не менш цікавою була гра й з командою м. Чорноморськ, в якій роздільнянці отримали перемогу з рахунком 2:0. Гра з другою командою м. Ужгород для наших хлопців також закінчилась перемогою з рахунком 2:0, що дало нашій команді можливість боротися у четвірці сильніших Чемпіонату.

На жаль, ми поступилися команді м. Нова Каховка і тому продовжили змагання вже за ІІІ місце з командою м. Первомайський Харківської області. Це гра, що називається, коштувала чималих нервів, але наші хлопці таки отримала перемогу з рахунком 2:1 і по праву зайняла третю сходинку на п’єдесталі Чемпіонату України.

Дуже було приємно чути від тренерів переможених команд : «Ми програли достойним суперникам. Молодці, хлопці, вітаємо!».

Хочу від себе додати: шановні батьки, якщо ви хочете виховати здорових і небайдужих дітей, віддайте їх у досвідчені руки чудового тренера Ганни Миколаївни Шкульової. Гадаю, що батьки дітей, які займались чи займаються у неї, мене підтримають. Це чудовий тренер, який працює на результат, але неабиякою ціною, а з позиції – здоров’я дитини – найголовніше. Вона виховує міцних дітей не тільки фізично, а й духовно, у команді завжди володарює дух колективної підтримки, і це здорово!

Щиро вдячна: нашому тренеру Г.М. Шкульовій, голові районної ради Ф.В. Сігал та депутату обласної ради В.В. Бакланову за н байдужість та підтримку; директору ДЮСШ В.М. Замітайлу, який завжди підтримує наших хлопців; організатору А.В. Сімаченко яка, навіть на відстані, завжди з командою на телефонному зв’язку; директору Роздільнянської ЗОШ № 2 Л.С. Букреєвій та класному керівнику 9-Б класу О.Ю. Крижанівській за те, що зустріли і привітали мого сина з перемогою як свою дитину. Світлана Переходнюк щиро вдячна директору Старостинської ЗОШ Н.О. Кіріці та класному керівнику 9 класу Л.В. Кухарчик.

Щира подяка та земний уклін вам, Люди з великої літери, педагоги не тільки за освітою, а й за покликом душі.

Катерина Плотнік, голова батьківського комітету відділення волейболу Роздільнянської ДЮСШ.

Залиште свій коментар