Робочий тиждень розпочався з апаратної наради

У залі засідань Роздільнянської міської ради очільник громади Валерій Шовкалюк провів щотижневу апаратну нараду, в ході якої виокремили проблемні питання у відповідних галузях й шляхи їх вирішення та визначили пріоритети на поточний тиждень. Пріоритетними завданнями залишаються: питання соціально-економічного напрямку, забезпечення внутрішньо переміщених осіб всім необхідним, питання благоустрою, утримання доріг та необхідності проведення ямкового ремонту, функціонування закладів освіти, удосконалення роботи закладів охорони здоров’я, мобілізаційні заходи в громаді, готовність укриттів для використання за призначенням.

У громаді триває щорічна Всеукраїнська акція «За чисте довкілля», ведуться роботи з благоустрою територій старостинських округів та міста Роздільна. Усі підприємства, установи та заклади Роздільнянської міської ради працюють у штатному режимі. 

По завершенню апаратної наради надано доручення за різними напрямками роботи.

До Дня працівників карного розшуку України

Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк, спільно з начальником районної військової адміністрації Сергієм Приходьком, 15 квітня взяли участь у заході до Дня працівників карного розшуку України, який проходив вактовій залі Роздільнянського районного відділу поліціїГУНП в Одеській області. На церемонії були присутні т.в.о. начальника Роздільнянського РВП ГУНП в Одеській області, підполковник поліції Віктор Дудка та особовий склад.

Відповідно до розпорядження від 10.04.2024 року, міський голова Валерій Шовкалюк оголосив подяку Роздільнянської міської ради за самовіддану працю, значний особистий внесок у справу захисту та охорони прав і свобод громадян України, боротьбу зі злочинністю та правопорушеннями, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди 105-ї річниці створення карного розшуку України: Максиму Андроніку – капітану поліції, старшому оперуповноваженому секторакримінальної поліції Роздільнянського РВП ГУНП в Одеській області; Ігорю Драгушу – майору поліції, старшому оперуповноваженому сектора кримінальної поліції Роздільнянського РВП ГУНП в Одеській області; Олександру Крилову – майору поліції, старшому оперуповноваженому сектора кримінальної поліції Роздільнянського РВП ГУНП в Одеській області; Сергію Чорбі – капітану поліції, старшому оперуповноваженому сектора кримінальної поліції Роздільнянського РВП ГУНП в Одеській області. Він також побажав працівникам карного розшуку міцного здоров’я, успіхів у роботі та завжди бути на сторожі закону.

Робоча зустріч міського голови з начальником РВА

У Роздільнянській РВА відбулася робоча зустріч головиадміністрації Сергія Приходька та Роздільнянського міськогоголови Валерія Шовкалюка. У рамках зустрічі приділили увагу проведенню III етапу спортивних змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Ці змагання, організовані в рамках ініціативи Президента України Володимира Зеленського, вже завоювали популярність серед учнів закладів загальної середньої освіти Роздільнянщини.

Під час зустрічі обговорювалися ключові аспекти, зокрематерміни та місце проведення змагань, а також відзначення переможців та призерів районного етапу цього масштабного спортивного проєкту. Важливою темою обговорення була підготовка до події, яка має на меті стимулювати активний спортивний спосіб життя серед молоді та підтримувати здоровий спортивний дух у шкільному середовищі.

Ця зустріч є важливим кроком у підготовці до змагань, що сприятиме успішному та гідному їх проведенню, а також сприятиме популяризації фізичної активності серед молоді в Роздільнянщини.

 

Громадські слухання проєкту рішення щодо ліквідації Бецилівської гімназії

З метою забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності органу місцевого самоврядування, врахування громадської думки під час прийняття важливих рішень для територіальної громади, відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996, розпорядження міського голови № 96/од-2024 від 5 квітня 2024 року «Про проведення громадських слухань з питання ліквідації КЗ «Бецилівська гімназія Роздільнянської міської ради Одеської області», було проведено консультації з громадськістю шляхом громадського обговорення проєктурішення «Про припинення шляхом ліквідації КЗ «Бецилівськагімназія Роздільнянської міської ради Одеської області» (код ЄДРПОУ 25037903)».

У ході обговорення було наголошено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та Законами України (ст. 19 Конституції України).

Учасникам обговорень надано економічне обґрунтування та роз’яснено законодавчі основи відповідних рішень. Відповідно до пункту 30 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», реорганізація або ліквідація навчальних закладів комунальної форми власності здійснюється за рішенням місцевої ради.

В обговореннях взяли участь члени комісії, жителі села Бецилове та представники громадськості. Проводилась реєстрація учасників громадських обговорень. За результатами слухань всі присутні не підтримали ініціативу щодо припинення діяльності шляхом ліквідації КЗ”Бецилівська гімназія Роздільнянської міської ради Одеської області”, що відображено в протоколі.

Під час громадських слухань були емоційні виступи та запитання, які звучали від громадськості, на які були надані обґрунтовані та вичерпні відповіді членами комісії.

За результатами громадських слухань комісія з організації проведення громадського обговорення пропонує винести проєкт рішення щодо ліквідації закладу освіти на розгляд сесії Роздільнянської міської ради.

Таким чином, прийняття та виконання вищезазначеного рішення створить сприятливі умови для реалізації державної політики в сфері освіти, поліпшення освітнього процесу, зменшить матеріальні витрати, пов’язані з ефективним функціонуванням закладів дошкільної освіти.

За матеріалами Роздільнянської міської територіальної громади 

Залиште свій коментар