Робочі виїзди: Чобручанський, Понятівський та Кошарський старостати

Робочі виїзди по старостатах міської громади: Чобручанський, Понятівський та Кошарський старостати

Чобручанський старостат

         Зустрівшись з громадою у Старостинському НВК, міський голова Валерій Шов – калюк озвучив основні надбання у старостаті за 2021 рік, зокрема: збудовано мережі вуличного освітлення на вулицях населених пунктах старостату, проведено капітальний ремонт пам’ятника загиблим воїнам у с. Чобручі, придбано декілька насосів для забезпечення безперебійного водопостачання тощо.

Читайте також: Робочі виїзди: Буцинівський, Калантаївський та Виноградарський старостати


         У цьому році дійде до логічного завершення будівництво тротуару по центральній вулиці с. Чобручі (від будинку № 1 до № 55) із встановленням автобусної зупинки. Й надалі чимало уваги приділятиметься питанню освітлення вулиць населених пунктів старостату та оновлення системи водопостачання.

          – Минулого року нам вдалося облаштувати вуличне освітлення у багатьох населених пунктах громади. Цю роботу продовжимо й в цьому році. Але хочу зауважити, що на початку минулого року вартість електроенергії становила 2,40 грн. за 1 кВт, а на початку цього – майже 6,00 грн. Ц е призводить до значних витрат з міського бюджету, тому сьогодні вуличне освітлення – це вже розкіш, – зауважив Валерій Олександрович.

         У Старостинському НВК теж були визначені першочергові завдання, а саме: необхідність проведення ремонту харчоблоку, полагодження даху у корпусі старшої школи та ремонт спортивної зали. З промовою про зміни у системі харчування дітей виступила перший заступник міського голови Ольга Босюк та відповіла на усі запитання присутніх.

          Аналогічна зустріч проходила і у Слобідському НВК, де, окрім питань щодо харчування, йшлося про необхідність налагодження графіку курсування шкільного автобуса під час підвезення дітей до школи.

Понятівський старостат

         Відвідини Понятівського старостату теж розпочалися зі спілкування з батьками учнів та педагогічним колективом Понятівського НВК з питань харчування дітей. Після чого понятівська громада зібралась у гарно облаштованій залі Понятівського Будинку культури (туди нещодавно були придбані штори), аби поспілкуватися з представниками місцевої влади та отримати відповіді на нагальні питання. В першу чергу людей цікавило питання водопостачання, робота водонапірних башт, продовження оснащення вулиць мережею вуличного освітлення, проведення поточних ремонтів доріг сіл старостату. Не можна не відмітити, як покращився вигляд села в результаті появи якісного дорожнього покриття. Нагадаємо, що триває капітальний ремонт дороги Понятівка – Кошари. Наразі вкладено нижній шар покриття із крупнозернистого асфальтобетону, після покращення погодних умов робота продовжиться. Є надія, що в цьому році цей відрізок дороги з’єднають відремонтованим покриттям з Роздільною та з трасою Київ – Одеса (наразі готується проєктнокошторисна документація). Це позитивно вплине на розвиток інфраструктури цих населених пунктів.

Кошарський старостат

У Кошарах з громадою спілкувались в актовій залі школи. За рахунок коштів місцевого бюджету по багатьох вулицях старостату було змонтовано вуличне освітлення, проведений поточний ремонт низки доріг, придбано насоси та мотоблок для потреб старостату, облаштовано харчоблок ЗДО «Сонечко», найближчим часом буде встановлено дитячий майданчик тощо. Окрім поточних питань, з метою покращення матеріальнотехнічної бази закладу, головним очікуванням шкільної сім’ї є початок будівництва сучасної спортивної зали на базі Кошарської З О Ш . Даний проєкт потрапив до президентської програми «Велике будівництво» і є надія, що вже цього року розпочнуться роботи. Також у планах – заміна даху будівлі дитячого садочка та облаштування подвір’я дошкільного закладу.

(Виїзди тривають)

Наталія БУКОВСЬКА

 

 

 

Залиште свій коментар