Рекомендації щодо створення фотографій у домашніх умовах

На якість фотографії впливає друкувальний пристрій та витратні матеріали. Для друку фотографій найкраще підходять струменеві струменеві шести  та дев’ятикольорові моделі. Така палітра забезпечує реалістичне перенесення кольорів, насичені відтінки і контрастні ділянки. Наявність світлих напівтонів дозволяє передати всю градацію відтінків та кольорів на зображенні.

Як роздрукувати фотографії в домашніх умовах?

Багадо компаній випускають принтери для професійного друку фотографій. Такі пристрої обладнані інноваційною головкою. Це забезпечує високу точність позиціонування фарби: вона не розтікається поверхнею листа, зберігає чіткий контур зображення. Технологія друку крапель різного розміру забезпечить плавні переходи між тонами. Як носій найкраще використовувати матовий папір. Він природно відображає кольори, не відблискує і не покривається відбитками пальців. Висока щільність дозволяє фарбам глибоко вбратися в структуру листа. Це призводить до надійної фіксації чорнила та збереження початкового вигляду зображення.

Якщо у вас друкувальний пристрій, що працює з  фотопапером формату А4, ви можете надрукувати на замовлення рекламні матеріали. Для створення довговічних банерів, постерів, афіш фахівці рекомендують використовувати спеціальні світлостійкі фарби. Цей тип розхідника найкраще підходить для вуличної поліграфії. Він не псується під впливом сонячних променів: у складі чорнила є спеціальний компонент, який нейтралізує вплив ультрафіолетових променів. Фарба зберігає свою яскравість та соковитість.

Довговічні відбитки також можна створювати за допомогою пігментного чорнила. Ця фарба вологостійка, тому погодні умови не зіпсують якість малюнка. Не забувайте, що потрібно регулярно друкувати на пігментних фарбах. В іншому випадку, розхідник висохне в голівці і засмічить її сопла. Без сервісного чищення ви не зможете коректно друкувати.

Використовувати оригінальні картриджі для комерційного друку не практично: це значно збільшить собівартість друку фотографій, втрати часу на заміну одноразових донорів. Система безперервної подачі чорнила – це найкращий варіант, який дозволить стабільно друкувати знімки за мінімальних витрат. Для заправки зовнішніх ємностей не потрібно переривати роботу принтера. Підтримка постійного тиску у системі забезпечує коректне перенесення кольорів і уповільнює загусання фарби.

Залиште свій коментар