Психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції

Управління соціального захисту населення запрошує всіх учасників антитерористичної операції скористатися можливістю безкоштовно пройти реабілітацію, а саме оздоровитись на базі санаторно-курортного закладу чи реабілітаційного центру, де можуть надаватись послуги в індивідуальній та груповій формі.

Тривалість курсу у стаціонарних умовах не перевищує 18 днів і може проводитися не більше, ніж один раз протягом року. Проїзд учаснику АТО до реабілітаційної установи та назад відшкодовується управлінням соціального захисту населення занаявності проїзних квитків, не більше 658,2 грн.

Для проходження психологічної реабілітації учаснику АТО необхідно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування), а для діючих військовослужбовців – за місцем перебування (розташування військової частини (підрозділу) та надати відповідні документи: заяву; копію посвідчення учасника бойових дій, або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни; копія документа, що підтверджує безпосередньо участь і антитерористичній операції або забезпечення її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення.

За детальною інформацією можна звертатися до управління соціального захисту населення РДА за адресою: м. Роздільна, вул. Європейська, 37, каб. № 16 (ІІ поверх) або за тел.: (04853) 3-14-09.

Залиште свій коментар