Протидія кримінальній протиправності на території Роздільнянського району в умовах воєнного стану

Під головуванням керівника Роздільнянської окружної прокуратури Одеської області Олександра Ноздріна 15 червня 2023 р. проведено спільну нараду керівників правоохоронних органів з порядком денним: «Стан протидії кримінальним правопорушенням на території Роздільнянського району протягом 5 місяців 2023 року, діяльність правоохоронних органів району в умовах воєнного стану та першочергові заходи з підвищення ефективності цієї діяльності».

 

На нараді обговорено проблемні питання боротьби зі злочинністю, розкриття, розслідування злочинів та їх профілактики, встановлено причини недоліків та прорахунків у цій роботі.

В ході наради її учасники висловили своє бачення існуючих проблем з питання порядку денного та запропонували конкретні спільні шляхи для їх вирішення.

За наслідками спільної наради підготовлено комплекс спільних узгоджених заходів, спрямованих на підвищення ефективності протидії злочинам і правопорушенням  в умовах воєнного стану на території Роздільнянського району Одеської області.

Роздільнянська окружна прокуратура

Залиште свій коментар