Про стан питної води та рівень захворюваності по гострих кишкових інфекціях  у районі

26 червня 2023 року під керівництвом Сергія Приходька, голови районної державної адміністрації, відбулась апаратна нарада за участю заступників голови та керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, під час якої заслухані актуальні питання.

 По Роздільнянському району зареєстровано 13 випадків гострих кишкових захворювань

Про  це повідомила директорка Роздільнянського  РВП ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ» Галина Дьяченко під час апаратної наради під керівництвом начальника Роздільнянської РВА Сергія Приходька

По Роздільнянському району зареєстровано 13 випадків гострих кишкових захворювань, в т. ч. по Роздільнянській ТГ, Степанівській ТГ – 8 випадків, В. Михайлівській ТГ – 3 випадки, Захарівській ТГ – 2 випадки.  У порівнянні з червнем 2022 р. захворюваність знаходиться на одному рівні -13 випадків. А порівняно з травнем поточного року відмічається зниження захворюваності по гострих кишкових інфекціях на 56,6% (13 випадків проти 30 в травні), – заначила Галина Дяченко.

Про стан питної води у районі

Як зазначила доповідачка, стан питної води знаходиться на постійному контролі. Роздільнянським РВП здійснюється щоденний моніторинг якості питної води, яка подається населенню Роздільнянського району.

У період з 1 по 20 червня поточного року було відібрано по 67 проб води на бактеріологічні та санітарно-хімічні показники. З числа досліджених проб води  – 6 проб (9 %) не відповідали нормативам за бакпоказниками в смт Великомихайлівка (КП «Злагода» Великомихайлівської ТГ) та смт Затишшя (КП «Господар» Затишанської ТГ).

10 дітей захворіло після вживання солодощів під час відвідування цирку «Шапіто»

Олег Гнисюк, начальник Роздільнянського районного управління ГУ Держпродспоживслужба в Одеській області, доповів про ситуацію у травні поточного року щодо захворюваності дітей на гастроентероколіт норовірусної етіології у м. Роздільна.

Всього захворіло 10 дітей, перебіг середньої та легкої важкості. При епідрозслідуванні встановлено, що всі хворі діти відвідали виставу пересувного цирку «Шапіто», де вживали різні солодощі. Хворі не були пов’язані між собою сімейним осередком, або організованим колективом.

Також Олег Миколайович поінформував про підготовку харчоблоків у закладах освіти до нового навчального року, відповідно до норм ХАССПу.

За матеріалами Роздільнянської РВА

Залиште свій коментар