Про результати робочої наради воїнів-інтернаціоналістів Роздільнянщини

25 грудня у актовій залі Роздільнянської міської ради відбулася робоча нарада ветеранів Афганістану Роздільнянщини. Вів засідання голова ГО «Роздільнянська районна організація Української спілки ветеранів Афганістану(воїнів-інтернаціоналістів)»Микола Поточний. Брали участь голова обласної організації УСВА Юрій Єрмаков, заступник голови райдержадміністрації Наталія Шличок та начальник управління соціального захисту населення РДА Лариса Знахарук та воїни-інтернаціоналісти Роздільнянської міської, Лиманської селищної та Степанівської сільської ТГ.

Хвилина пам’яті за загиблими в Афганістані

Микола Поточний поінформував про діяльність районного осередку, відзначивши, що чимало корисних ініціатив було втілено в життя. Зокрема, планується оновлення меморіальної плити на честь загиблих в Афганістані. Також роздільнянські воїни-інтернаціоналісти активно підтримують свої традиції, організовуючи та проводячи заходи з нагоди пам’ятних дат для ветеранів війни в Афганістані, відвідуючи та доглядаючи за могилами земляків тощо. Микола Михайлович, підсумовуючи, зауважив, що  має бажання залишити посаду голови районного осередку за станом здоров᾽я. Для цього, як зауважив голова обласної організації Юрій Єрмаков та декілька учасників наради необхідно запросити ще воїнів-інтернаціоналістів із колишніх Захарівського та Великомихайлівського районів. Адже тепер Роздільнянський район збільшився, а для ухвалення таких рішень потрібна більшість. Також він надав роз’яснення щодо існування районної організації в рамках адміністративно-територіальної  реформи.  А саме: необхідності створення спілок ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) у кожній з територіальних громад Роздільнянського району, яких 9, а потім їхні керівники та члени збиратимуться для обрання голови районного осередку та перереєстрації організації відповідно чинного законодавства у зв’язку зі змінами.

У Роздільнянській міській ТГ спілку утворили 25 грудня на цій робочій нараді шляхом голосування представників від нашої громади. Головою міської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) обрали Івана Жиленкова. Івана Івановича обрали і виконуючим обов’язки районного осередку. У ньому поки робота триватиме у звичному режимі, доки не створені організації у всіх дев’яти ТГ району.  Проте у зв’язку з необхідністю обрання нового голови для забезпечення безперебійної роботи районної організації учасники відзначили, що звітно-виборна конференція  воїнів-інтернаціоналістів Роздільнянського району має відбутися вже у січні.

Також на нараді обговорили нагальні питання виплати пенсій, нарахування субсидій, земельні питання тощо, які хвилювали присутніх. Роз’яснення надали заступник голови райдержадміністрації Наталія Шличок та начальник управління соціального захисту населення РДА Лариса Знахарук. Наталія Степанівна також привітала присутніх з прийдешніми святами та побажала всіляких гараздів.

По завершенні наради ветерани Афганістану нашого краю за традицією поклали квіти до меморіальної плити в райцентрі на честь загиблих в афганській війні.

Наш кор.

Залиште свій коментар