Про результати діяльності Роздільнянської окружної прокуратури на території району упродовж 6 місяців 2022 року

Упродовж  6 місяців 2022 року робота окружної прокуратури на території Роздільнянського району спрямовувалась на утвердження законності та справедливості, запобігання та протидії проявам корупції, захисту прав громадян та інтересів держави, а також координацію діяльності правоохоронних органів в умовах воєнного стану.

Загалом по району за перше півріччя 2022 року зареєстровано на 27,5 % менше кримінальних правопорушень ніж у минулому році.

Завдяки вжитим заходам, у тому числі координаційного характеру, зменшено кількість тяжких кримінальних злочинів на 14,8 %, злочинів невеликої тяжкості на 41 % та проступків на 23,9 %.

Крім того, завдяки координаційним заходам, зменшено кількість вчинених злочинів проти власності на 28,3 % , з них крадіжки на 36,7 % та злочинів проти безпеки та експлуатації транспорту на 41,7 %, з них незаконного заволодіння транспортними засобами на 75 %.

Результати нагляду за додержанням законів органами поліції

Упродовж 6 місяців 2022 року у провадженні слідчих та дізнавачів  Роздільнянського РВП ГУНП в Одеській області та його структурних підрозділів, з урахуванням залишку минулих років, перебувало 2699 кримінальних проваджень, з яких закінчено досудовим розслідуванням 558. До суду скеровано 96 обвинувальних актів.

За результатами перевірки законності рішень про закриття кримінальних проваджень скасовано 80 постанов слідчих та дізнавачів з поновленням досудового розслідування, в 3 випадках кримінальне провадження направлено до суду з обвинувальним актом.

З метою активізації досудового розслідування у кримінальних провадженнях, що розслідуються слідчими та дізнавачами Роздільнянського РВП та їх структурних підрозділів, процесуальними керівниками надано слідчим 194 письмові вказівки.

Результати підтримання обвинувачення в суді

Упродовж 6 місяців 2022 року судами першої інстанції за участю прокурорів окружної прокуратури розглянуто 45 кримінальних проваджень з винесенням обвинувальних вироків, прийнято участь у резонансних кримінальних провадженнях за фактами умисних вбивств з постановленням обвинувальних вироків.

Результати прокурорського нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та застосуванні заходів примусового характеру

Упродовж 6 місяців 2022 року окружною прокуратурою проведено 13 перевірок в ізоляторі тимчасового тримання № 5 ГУНП в Одеській області, у тому числі 1 комплексну. За результатами виявлених порушень внесено
1 документ реагування.

Результати здійснення представництва на захист інтересів
держави в суді

Упродовж  6 місяців 2022 року судами відкрито провадження у 2 справах за позовами прокуратури на суму майже 800 тис. грн. Судами задоволено 1 позовну заяву окружної прокуратури  на суму 100 млн. грн. (позов пред’явлено в минулому році).

Сума за рішеннями, що підлягають виконанню складала 104 662 тис. грн., з яких вже реально виконано на суму 100001 тис. грн.

Результати роботи з розгляду та вирішення звернень та запитів про публічну інформацію

Упродовж 6 місяців 2022 року Роздільнянською окружною прокуратурою розглянуто 35 звернення (з яких задоволено 4) та 17 звернень направлено за належністю.

Результати роботи з реалізації принципу гласності

Упродовж 6 місяців 2022 року здійснено 9 виступів у засобах масової інформації, з яких 4 в мережі Інтернет, 3 в друкованих ЗМІ та 2 в інформаційних агентствах.

Джерело: Роздільнянська окружна прокуратура

Коментарі

Залиште свій коментар