Призначено нового очільника поліції Одеської області

Особовому складу поліції Одещини представили тимчасово виконуючого обов’язки начальника Головного управління Національної поліції в Одеській області – полковника поліції Івана Жука.

Маю почесне і відповідальне завдання від керівництва Національної поліції довести до вашого відома кадрові рішення. Відсьогодні т.в.о. начальника ГУНП в Одеській області призначено Жука Івана Васильовича. Він працював у підрозділах апарату Головного управління Національної поліції в Миколаївській області, також очолював декілька керівних посад у територіальних підрозділах поліції Миколаївської та Полтавській областях. До сьогодні обіймав посаду начальника Солом’янського районного управління ГУНП у місті Києві, — зазначив Сергій Кобець (начальник Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України полковник поліції ), після чого надав слово новому очільнику ГУНП.

Новий очільник ГУНП Іван Жук підкреслив важливість взаємодії та відданості обов’язку всіх підрозділів поліції:

–  У цей нелегкий для України час я хочу, щоб всі підрозділи поліції Одещини згрупувалися і зробили максимум для того, щоб кожна людина почувалася у безпеці і відчувала, що поруч завжди є поліція, яка прийде на допомогу. Обов’язок кожного поліцейського, від рядового до начальницького складу, – забезпечувати правопорядок і миттєво реагувати на всі звернення громадян.

Присутній на зібранні заступник голови Одеської обласної військової адміністрації Дмитро Радулов зауважив, що Одеська обласна рада, Одеська обласна державна адміністрація та місцеве самоврядування, звичайно, як і всі, об’єднують зусилля для забезпечення безпеки громадян, правопорядку, верховенства права та законності.

Ми підтримуємо всі починання для того, щоб домогтися поставлених державою цілей у сьогоднішньому, на жаль, ворожому сьогоденні. Працюємо для перемоги, – зазначив Дмитро Радулов.

Довідково:

Іван Васильович Жук службу в органах внутрішніх справ розпочав у 2003 році дільничним інспектором міліції у Миколаївському міському управлінні Управління МВС України в Миколаївській області, а в 2018-2020 роках обіймав посаду начальника Новоодеського відділу поліції ГУНП в Миколаїський області.

У 2014 році закінчив Національну академію внутрішніх справ.

У 2020-2021 роках – начальник Кременчуцького районного управління поліції ГУНП в Полтавській області.

З жовтня 2021 року та до цього моменту – начальник Солом’янського управління поліції  ГУНП у м. Києві.

Джерело: ГУ НП в Одеській області

Залиште свій коментар