Призначено нового т.в.о. начальника Роздільнянського відділу поліції  

16 грудня відбулося представлення т.в.о. начальника Роздільнянського відділу поліції ГУНП в Одеській області – підполковника поліції Олега Євгеновича Кашперука.

Народився Олег Кашперук  27 червня 1977 року,  в смт. Комінтернівське Одеської області.

В органах внутрішніх справ служить з 1994 року. Свій професійний шлях він розпочинав з оперуповноваженого відділення кримінальної міліції у справах дітей, після чого працював у підрозділах карного розшуку, боротьби з економічною злочинністю та кадрового забезпечення. В період з грудня 2014 року по вересень 2015 року Олег Євгенович вже очолював Роздільнянський РВ ГУМВС  України в Одеській області.

 Виступаючи перед особовим складом відділу, Олег Євгенович зазначив: «Пріоритетним напрямком у роботі поліцейських є негайне реагування на всі звернення громадян і надання їм необхідної допомоги, тісна співпраця з населенням на засадах партнерства та безумовне дотримання особовим складом дисципліни та законності».

Роздільнянський відділ поліції  ГУНП України в Одеській області.

 

Коментарі

  • Валерій

    Кащперук, це всього лише злочинець корупціонер, який не знає – ні вимог Основного Закону Конституції України, ні КПКУ, ні Законів України його треба гнати від влади куди подалі.
    ГО “Софія”

Залиште свій коментар