Прикордонник стоїть на посту. Він кордон береже… Він солдат!

В рамках тижня «Захисник Вітчизни» та тижня національно-патріотичного виховання в Кучурганській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені П.М.Каплуна відбулася низка заходів з метою виховання патріотизму, національної свідомості, формуванню активної громадської позиції та відповідальності за долю країни, популяризації військової служби, а саме: виставки літератури, бесіду, єдиний урок мужності,  спортивні змагання для учнів 8-10 класів, свято «Козацькому роду нема переводу» під гаслом «Ми нащадки славних козаків» для учнів 5-х класів, конкурс малюнків на асфальті серед учнів початкової школи «Сильні духом», конкурс строю та пісні серед учнів 5-11 класів  під гаслом «Відповідь нескореного народу» із запрошенням військовослужбовців відділу прикордонної служби «Кучурган», які входили до складу журі.

Самим неперевершеними і запам’ятовуючими були екскурсії до відділу прикордонної служи «Кучурган» та відділу прикордонної служби «Лиманське».

На пункті пропуску «Кучурган» учні мали нагоду спостерігати за роботою прикордонників: власноруч, з великим задоволенням, керували безпілотником-дроном, мали можливість спостерігати роботу кінологів, які продемонстрували  дії службової собаки по пошуку заборонених для провезення  через державний кордон речовин. Учням продемонстрували, як відбувається паспортний контроль, перетин державного кордону.

Представники місії ОБСЕ розповіли про свою ланку роботи та на згадку всім учасникам подарували подарунки.

Відділ прикордонної служби «Лиманське» сподобався учням можливістю на власні руки перевірити  зброю: зборка автомату, як хлопці так і дівчата з інтересом виконували це завдання. Не змогли і вчителі, які супроводжували учнів під час екскурсії, не перевірити на собі гранатомет.

На передодні  свята Дня захисника України хочеться висловити слава подяки всім прикордонникам за відданість, мужність, професіоналізм, плідну співпрацю з учнівською молоддю та побажати здоров’я, міцності духу, ясності думок та відданості присязі і рідній державі.

Вартові державних рубежів завжди були у великій повазі й шані в українського народу. Прикордонні війська – важлива ланка в системі зміцнення національної безпеки, захисту політичних, економічних і військових інтересів незалежної України.

Нехай все у Вас буде добре! І хай Господь Бог вас береже!

Л. Чернишенко

ЗДВР Кучурганської ЗОШ

Залиште свій коментар