Посмертна нагорода Володимиру Пітоні за мужність та героїзм

Нашого земляка ПІТОНЮ Володимира, згідно з Указом Президента України Володимира Зеленського від 18.07.2023 року № 433, нагороджено почесним нагрудним знаком Президента України «За мужність» 3 ступеня (посмертно).
Орден «За мужність» надається при виконанні військового, службового, громадянського обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя.
Почесну відзнаку батькам Героя вручили Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк та представник Роздільнянського РТЦК та СП.
Валерій Олександрович наголосив, що Роздільнянська громада пишається подвигом Володимира Пітоні в ім’я Батьківщини, його мужністю, самовідданістю та героїзмом у боротьбі проти російського агресора.
– Ми безмежно вдячні Володимиру Олеговичу за його військову службу, за те, що сьогодні маємо можливість жити в Україні. Він завжди буде в наших серцях, і ми разом з родиною відчуваємо глибоку тугу через цю болючу втрату. Вклоняємося подвигу захисників України в ці важкі часи нашої Батьківщини, – зазначив міський голова.
Володимир Пітоня – старший солдат, командир 2 десанто-штурмового відділення 2 десантно-штурмового взводу 2 десантно-штурмової роти 3 десантно-штурмового батальйону.
Загинув 13 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі Мар’янки Донецької області.
Пам’ять про Володимира Пітоню та інших загиблих захисників України живе, доки ми пам’ятаємо їхні подвиги та жертви заради нашої країни.
Джерело: Роздільнянська міська територіальна громада

Залиште свій коментар