Порошенко підписав Закон щодо заборони виготовлення та пропаганди георгіївської стрічки

Про це у понеділок повідомив сайт президента.

Згідно документу публічне використання, демонстрація або носіння георгіївської стрічки чи її зображення тягнуть за собою накладення штрафу від 50 до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-2 550 гривень) з конфіскацією георгіївської стрічки або предметів, що містять її зображення.

Повторно вчинені дії тягнуть за собою накладення штрафу вже від 150 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк до 15 діб з конфіскацією георгіївської стрічки або предметів, що містять її зображення, у всіх випадках.

Нагадаємо, 16 травня 2017 року Закон «Про внесення зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо заборони виготовлення та пропаганди георгіївської (гвардійської) стрічки» був прийнятий Верховною Радою України.

Варто відзначити, що полопження не поширюються на випадки використання георгіївської стрічки на документах державних органів, виданих до 1991 року; в експозиціях музеїв; на оригіналах бойових знамен; на державні нагороди, якими нагороджувалися до 1991 року і упродовж 1991-2015 років у зв’язку з роковинами подій Другої світової війни; на могильних спорудах.

 

Залиште свій коментар