Поліція Одещини припинила діяльність підпільного цеху з виготовлення алкогольної продукції

Вилучили майже 370 літрів вже готової продукції, 2,5 тонн спиртової суміші, понад 53 тисяч пачок цигарок, обладнання та підроблені марки акцизного податку на суму понад 2,6 мільйонів гривень.

На виконання доручення уряду оперативники територіальних управлінь стратегічних розслідувань Нацполіції разом з іншими правоохоронними структурами проводять комплекс превентивних заходів з протидії нелегальному обігу спирту, лікеро-горілчаної продукції та тютюнових виробів на території України.

За результатами проведених заходів оперативники управління стратегічних розслідувань в Одеській області, слідчим управлінням ГУНП в Одеській за процесуального керівництва прокуратури області викрили групу осіб, які налагодили підпільне виробництво елітної алкогольної продукції з використанням іноземних торгових марок. Під час реалізації «алкоголю» використовували підроблені марки акцизного податку України. Готову продукцію реалізовували через торгові точки на ринках, а також оптовими партіями на замовлення.

До складу групи входило п’ять мешканців регіону. Крім того було встановлено, що дані особи також налагодили незаконне виготовлення та реалізацію марок акцизного податку України із зображенням голографічних захисних елементів.

У вівторок, 25 лютого, оперативники управління стратегічних розслідувань в Одеській області, слідчим управлінням ГУНП в Одеській за процесуального керівництва прокуратури області провели 28 санкціонованих обшуків за місцем проживання фігурантів, та за місцем зберігання сировини та виготовленої продукції, а також за місцем виготовлення та реалізації фальсифікату.

Наразі правоохоронці вже вилучили понад 12 тисяч штук підроблених марок акцизного податку України, 368 літрів фальсифікованих елітних алкогольних напоїв, понад 2,5 тонн спиртової рідини та майже 54 тисячі пачок на загальну суму 2,6 мільйони гривень.

Також було вилучено обладнання для виготовлення та фасування фальсифікованих алкогольних напоїв.

Окрім того у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу було затримано організатора злочинної групи.

Кримінальні провадження відкрито за ч. 2 ст. 199 Кримінального кодексу України.

Слідчі заходи тривають.

Відділ комунікації поліції

(за матеріалами управління стратегічних розслідувань в Одеській області)

 

Залиште свій коментар