Поліцейські оголосили жителю Роздільнянського району підозру у систематичному домашньому насильстві щодо цивільної дружини

Чоловік прожив понад двадцять років із 42-річною жінкою, проте останнім часом почав приходити додому напідпитку, бити співмешканку та ображати її лайкою.

За пів року поліцейські склали відносно 37-річного правопорушника чотири адміністративні протоколи за статтею 173-2 (домашнє насильство) КУпАП. Правоохоронці взяли сім’ю під пильний нагляд: спілкувалися з цивільним подружжям, фіксували випадки домашнього насильства, проводили із домашнім тираном профілактичні бесіди і попереджали про більш суворі заходи, якщо він не змінить свою поведінку.

Оскільки чоловік не зробив для себе висновків і вкотре вдався до насилля над співмешканкою, тепер йому загрожує не адміністративна, а кримінальна відповідальність. Поліцейські повідомили чоловіку про підозру за статтею 126-1 (систематичне вчинення домашнього насильства) Кримінального кодексу України, яка передбачає до двох років позбавлення волі.

Правоохоронці нагадують: не мовчіть, якщо стали свідком чи потерпілим від домашнього насильства. У правоохоронці є всі важелі, щоб зупинити кривдника та покарати його згідно з чинним законодавством.

Роздільнянский районний відділ поліції Одеської області

 

Залиште свій коментар