Поліцейські Одещини своїм прикладом закликають громадян опікуватися літніми сусідами

Стареньким важко поратися по господарству, а в холодну зимову пору вони потребують посиленої уваги та турботи. Їм можуть бути потрібні прості речі, які вам, можливо, до снаги.

89-річна Феня Гаврилівна живе поряд із відділенням поліції у Захарівці та 15 років наводила у ньому лад, працюючи прибиральницею. Зараз жінка на пенсії, але правоохоронці підтримують з нею зв’язок. Дізнавшись, що сусідка не має чим опалювати піч і мерзне у власній хаті, поліцейські привезли дрова для Фені Гаврилівни, а також розчистили від снігу та льоду її подвір’я й доріжки біля оселі.

«Поліцейські постійно піклуються про пенсіонерів і регулярно відвідують їх, адже старенькі мають знати – про них не забули, їм є до кого звернутися. Закликаємо громадян також спитати у самотніх сусідів поважного віку, чим їм допомогти. Дуже легко подарувати радість і святковий настрій тим, хто живе поряд з вами», – каже начальник відділення поліції № 2 Роздільнянського районного відділу поліції Анатолій Коневщинський.

А якщо у вас самих виникли проблеми, а їх зараз додають погані погодні умови, звертайтеся до поліції або рятувальників за телефонами «102» та «101».

Відділ комунікації поліції Одеської області
За інформацією Роздільнянського районного відділу поліції

Залиште свій коментар