Пізнавальна екскурсія до пожежної частини

Минулої п’ятниці учні 6-Б класу (класний керівник Тетяна Субач) та 8-Г класу (класний керівник Ельвіра Посмітна) Роздільнянського міського ліцею № 1 побували на екскурсії у місцевій пожежній частині.

 

 

Дітям повідали про відповідальну та дуже потрібну для людей роботу рятувальників, яка іноді пов’язана з ризиком для життя. Про діяльність пожежної команди детально розповів начальник караулу Сергій Осудар, пожежник-рятувальник Дмитро Кривенко продемонстрував амуніцію пожежного і показав, як користуватися професійним приладдям. Водій Віктор Щабельний запросив дітей ознайомитися з внутрішнім устроєм пожежної машини.

 

Хлопці та дівчата із задоволенням і зацікавленням мали змогу посидіти в пожежному автомобілі, потримати пожежні рукави, роздивитися обладнання, що використовується пожежними. Діти дізналися, що наша пожежна частина функціонує як самостійна одиниця вже понад 40 років і щороку пожежники ліквідують 250-300 пожеж. Іноді за добу трапляється 10-12 викликів. Можливо, дехто з учнів визначився із майбутньою професією.

А ще це була чудова нагода зустрітися усім класом, побачити один одного не онлайн, поспілкуватися… Учні та їх батьки щиро вдячні Тетяні Василівні та Ельвірі Іванівні за цікаве та корисне дозвілля. Сподіватимемось на нашу перемогу, а тоді вже і зустрічей буде більше, і цікавих екскурсій по всій країні.

Слава ЗСУ! Все буде Україна!

Наш кор.

Залиште свій коментар