Підтримаймо петицію про присвоєння почесного звання Героя України (посмертно) молодшому сержанту Олександру Грицені

6 вересня 2023 року на Офіційному інтернет-представництві Президента України була зареєстрована Петиція №22/204886-еп про присвоєння найвищої державної відзнаки «Герой України» (посмертно) молодшому сержанту, командиру 2 відділення охорони, 4 взводу охорони роти, охорони військової частини А-1325 Грицені Олександру Анатолійовичу.
Гриценя Олександр Анатолійович, 28.09.1993 р.н., був добровільно прикомандирований до 36 бригади морської піхоти А-2802 В\Ч. Загинув 06.02.2023 р. біля населеного пункту Водяне Донецької області під час виконання бойових завдань, пов’язаних із захистом Батьківщини. Причина смерті – ВИБУХОВА ТРАВМА,   НЕ СУМІСНА З ЖИТТЯМ.
Олександр мав повагу серед побратимів, був для них надійним другом. Разом із захисниками пройшов важкі бої, під час яких показав себе мужнім бійцем, вірним товаришем, дисциплінованим воїном, готовим виконати наказ у вкрай важких та небезпечних бойових ситуаціях.
Він із честю виконав свій обов’язок щодо захисту своєї Батьківщини, до останнього подиху був вірним військовій присязі.
Олександр вірив у краще майбутнє для своєї країни. Ми повинні не тільки пам’ятати про це, але й зробити все, щоб його загибель не була марною.

Підтримка – це і є єдність українців, за яку Олександр віддав життя.

Давайте не забувати про справжню українську єдність, про нашу могутню силу та про неймовірні речі, які ми можемо робити разом. Залишилось зовсім мало часу!

Рідні просять небайдужих людей підтримати петицію, зібрати підписи про присвоєння звання Героя України (посмертно).
Слава Україні! Героям Слава! Герої не вмирають, вони назавжди в наших серцях!

Залиште свій коментар