Пам’яті колеги – Босаковської Катерини Іванівни

2 січня пішла з життя ветеран педагогічної праці, вчителька біології та хімії Буцинівської школи

БОСАКОВСЬКА Катерина Іванівна.

Інтелігентна і добропорядна жінка, вона понад 38 років життя присвятила учням. А почала свій педагогічний шлях у 1961 році вчителькою початкової школи у с. Новодмитрівка, потім працювала в Мільярдівській восьмирічці. З 1969 року до виходу на заслужений відпочинок у 1999 році навчала і виховувала школярів у Буцинівці.

Як говорять, земля тримається на праведниках, а сільська школа – на невтомних вчителях і духовних наставниках. Катерина Іванівна завжди була вимоглива до себе і до оточуючих. Працюючи вчителькою біології та хімії, класним керівником, заступником директора з навчально-виховної роботи, вона особистим прикладом виховувала відповідальність і любов до праці. А на уроках біології та хімії давала змістовні знання, за що їй безмірно вдячні колишні учні.

У Катерини Іванівні – прекрасна родина: чоловік Ярослав Дмитрович, з яким у любові та злагоді прожили понад 60 років, син Микола, дочка Ірина, онуки і правнуки.

Шановна Катерино Іванівно! Прийміть від своїх колишніх учнів, від педагогів Буцинівського ліцею, від теперішніх школярів щиру вдячність за невтомну працю. Нехай світло, яке Ви пронесли по життєвому шляху, освітлює Вашу подальшу дорогу у Вічність. Низький уклін Вам та вічна пам’ять, наша невтомна Вчителько!

З сумом – колектив Буцинівського ліцею

Залиште свій коментар