Пам’яті Алли Істратової

🕯️28 жовтня пішла у Вічність ІСТРАТОВА Алла – чудова жінка, мати п’ятьох дітей, дружина нашого земляка Олександра Істратова.
Про нелегку долю родини Істратових з Маріуполя наша газета публікувала цикл матеріалів, наданих паном Олександром. Близько місяця Олександр і Алла разом з двома онуками провели у підвалі власного гаража під час окупації Маріуполя, згодом, подолавши численні перепони, їм вдалося повернутися у батьківський будинок у Роздільній.
2 червня Олександр і Алла відсвяткували золоте весілля. Своє кохання вони пронесли крізь роки ще зі шкільної парти. Подолали безліч перешкод на шляху до щастя, виростили п’ятьох дітей. Працювали на потужному підприємстві у Маріуполі, вийшли на заслужений відпочинок і мріяли про спокійне життя, коли всі діти влаштовані в житті, коли можна присвятити час коханій людині. Та не судилося… Клята війна порушила всі плани, завдавши чимало горя родині Істратових. Однак не зруйнувала головне – любов!
Звичайно, всі ці перипетії життя не могли не позначитися на здоров’ї. Разом з усією родиною Алла боролася з хворобою, але вона виявилась сильнішою…
😢Колектив редакції газети «Вперед» сумує з приводу смерті Істратової Алли і висловлює щирі співчуття рідним і близьким покійної. Світла пам’ять чудовій людині.

Залиште свій коментар