Пам’ятаймо героїв, будьмо єдині!

29 серпня з нагоди Дня пам’яті захисників України у Роздільній на Алеї Слави у міському парку відбувся мітинг, в якому взяли участь представники влади району і міста, працівники установ та організацій міста, небайдужа громадськість.

Урочистості розпочалися з Державного Гімну України та хвилини мовчання за загиблими захисниками-земляками.

Цього дня вшанували пам’ять військовослужбовців, які загинули в боротьбі за незалежність України, під час урочистого маршу військових під барабанну дріб оновленою Алеєю Слави. Біля кожного портрета загиблого Героя хода, організована головою ГО «Громада Роздільнянщини» Володимиром Василенком, зупинялася і скандувала: «Слава! Слава! Слава!». Пам’ятаймо подвиг українських воїнів, які віддали життя за мирне майбутнє Українського народу на своїй землі!

Україна сьогодні переживає найбільше випробування в новітній історії – збройну боротьбу за незалежність і територіальну цілісність проти російського агресора. Сучасна російсько-українська війна триває від 2014 року. Повномасштабне вторгнення російських військ в Україну в лютому 2022 року остаточно зірвало маску з агресивного путінського режиму та відкрило нову сторінку героїзму, стійкості та, на жаль, втрат України в боротьбі за суверенітет і соборність.

У нинішній війні ми платимо надзвичайно велику ціну. Безперечно, це не єдиний день у році, коли згадуються полеглі та віддається їм шана. Однак це нагода для всього суспільства разом зробити усе можливе, аби пам’ять про героїв була збережена та зміцнена на багато поколінь вперед. Пам’ять про борців і їхні подвиги є найвищою цінністю в шкалі нашої національної ідентичності. А віра і впевненість, що в разі загибелі на полі бою жертовність воїна буде пошанована на державному рівні, є дуже важливою для підняття морального духу військовослужбовців.

Пам’ятаймо героїв, будьмо єдині, бо єдність народу – це велика сила держави. Україна пам’ятає кожного героя, хто поклав життя, захищаючи її незалежність та суверенітет.

Наш кор.

Залиште свій коментар