Орденом «За мужність» III ступеня посмертно нагородили Захисника України

Орденом «За мужність» III ступеня посмертно нагородили Захисника України

24 травня, відповідно до Указу Президента України, орденом «За мужність» III ступеня за особисту відвагу і самовіддані дії, виявлені під час оборони територіальної цілісності, вірність військовій присязі, посмертно нагородили земляка-Героя, стрільця відділу охорони, солдата Юрія Дмитрієнка, 1985 року народження, який загинув 23 жовтня 2023 року  під час штурму ворожих позицій внаслідок артилерійського обстрілу в районі одного з населених пунктів на Херсонщині. 2 листопада земляка-Героя гідно, з почестями поховали на міському кладовищі.

Світла пам’ять і низький уклін кожному Захиснику, який віддав власне життя за українців. Ми всі в неоплатному боргу перед ними. Наші Герої живі, доки живе пам’ять про них. Завдяки таким Героям – сміливим, відважним та нескореним – наша Україна була, є та буде. Про це говорили під час вручення нагороди батькам загиблого Юрія Дмитрієнка Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк та начальник Роздільнянського РТЦК та СП, майор Олександр Бірюк

Роздільнянська громада висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблого захисника. Схиляємо голови у глибокій скорботі. Для нас – всі, хто поклав на вівтар Перемоги найцінніше – своє життя, – навіки Герої. Слава Україні! Героям слава!

Залиште свій коментар