Огляд тижневих новин Роздільнянської МТГ

Апаратна нарада

25 березня в залі засідань Роздільнянської міської ради очільник громади Валерій Шовкалюк провів щотижневу апаратну нараду. Головними питаннями, які обговорювались під час проведення апаратної наради, були: питання захисту прав дітей, соціально-економічного розвитку, стан мобілізаційної роботи в громаді, готовність укриттів для використання за призначенням, роботи пунктів незламності та розширення партнерських зв’язків.

Під час засідання було підсумовано роботу минулого тижня, перевірено керівництвом громади виконання наданих доручень, окреслено поточні питання.

Про закінчення опалювального сезону

Відповідно до розпорядження міського голови Валерія Шовкалюка «Про закінчення опалювального сезону 2023-2024 років на території Роздільнянської міської територіальної громади» опалювальний сезон буде завершено 31 березня 2024 року:

  • у закладах освіти Роздільнянської міської територіальної громади (крім Роздільнянських ЗДО № 1 «Веселка» та № 6 «Оленка)»;
  • у бюджетних установах, закладах, підприємствах (крім об’єктів соціальної сфери – КНП «Роздільнянська БПЛ», КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роздільнянської міської ради», розташованих на території Роздільнянської міської територіальної громади;
  • на об’єктах житлової сфери міста Роздільна.

Засідання виконавчого комітету

26 березня під керівництвом міського голови Валерія Шовкалюка відбулося четверте позачергове засідання виконавчого комітету Роздільнянської міської ради. На порядку денному було одне питання: про негайне відібрання малолітніх/неповнолітніх дітей від матері.

Регіональне штабне тренування

Роздільнянська міська територіальна громада взяла участь у регіональному штабному тренуванні з питань цивільного захисту на тему: «Координація діяльності органів управління виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, спеціалізованих служб цивільного захисту, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій при ліквідації надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути на території області під час проходження повені та паводків у 2024 році».

Відповідно до затвердженого плану штабного тренування були відпрацьовані ввідні щодо захисту населення та забезпечення сталого функціонування об’єктів критичної інфраструктури в складних умовах. На різних етапах тренування проводилось заслуховування пропозицій посадових осіб, підготовка управлінських рішень та їх документування.

За підсумками штабного тренування мета і навчальні цілі досягнуті, уточнений зміст планів реагування на надзвичайні ситуації, фахівці отримали необхідні навички з вироблення оптимальних рішень та дій в екстремальних умовах.

Засідання виконкому

28 березня під керівництвом міського голови Валерія Шовкалюка відбулося п’яте чергове засідання виконкому Роздільнянської міської ради.

Порядок денний налічував 20 питань, зокрема: про проведення щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та Дня благоустрою в населених пунктах Роздільнянської МТГ; про перехід КП «Роздільнянський міський водоканал» до розрахункового методу визначення обсягу споживання комунальних послуг та затвердження обсягу теплової енергії; про квартирний облік при виконавчому комітеті Роздільнянської міської ради; про приватизацію квартир; про присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна; про подовження терміну дії паспорту прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності; про затвердження актів з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам; про затвердження актів приймання-передачі нерухомого майна комунальної власності Роздільнянської МТГ; про доцільність позбавлення батьківських прав; про призначення опікуна.

Зустріч з представниками Одеської ОДА

28 березня 2024 року з робочим візитом до Роздільнянської міської ради завітали представники Одеської ОДА.

До складу робочої групи входили: заступник директора департаменту економічної політики та стратегічного планування Юлія Кисилиця, заступник начальника управління – начальник відділу з питань використання земель та водних об’єктів управління земельних відносин Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Наталія Смертенюк та помічник заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Олександр Гофман. За дорученням Роздільнянського міського голови Валерій Шовкалюк участь у нараді брали: перша заступниця міського голови Ольга Босюк, начальниця відділу інвестицій Ірина Берестовська.

Метою візиту робочої групи було обговорення актуальних проблем економічного розвитку громади, залучення потенційних інвесторів для створення сприятливого інвестиційного клімату та перспективи впровадження єдиного цифрового продукту «Спільнота» на території області.

Візит був продуктивним і дозволив учасникам обговорити актуальні проблеми розвитку громади та намітити шляхи їх вирішення. Це важливий крок на шляху до подальшого процвітання та успішного розвитку нашої громади.

Джерело: Роздільнянська міська територіальна громада

 

Залиште свій коментар