Огляд новин Роздільнянської громади за тиждень

Вшанували працівників житлово-комунального господарства

17 березня в Україні відзначили День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк привітав колективи комунальних підприємств та установ громади, зокрема: управління житлово-комунального господарства та інфраструктури (начальник Юрій Тесніков); КП «Роздільнатеплокомуненерго» (Вадим Домброван); КП «Роздільнянський міський водоканал» (Станіслав Зубков); ділянки благоустрою КП «Роздільнянський міський водоканал» (Світлана Руденко); КП «Мрія» (Максим Житник); КП «Виноградарське» (Дмитро Євона).

Подякував за нелегку працю і побажаво міцного здоров’я, добробуту, злагоди та благополуччя всім нам під мирним небом над Україною.

Щотижнева апаратна нарада

18 березня в залі засідань Роздільнянська міська рада очільник громади Валерій Шовкалюк провів щотижневу апаратну нараду. У ході наради керівники представили інформацію про ситуацію в підпорядкованих структурах та хід виконання завдань, доручених головою на попередній апаратній нараді. Головними напрямками залишаються: соціально-економічний розвиток, інфраструктура, благоустрій, освіта, медична галузь, підтримка ЗСУ та розширення партнерських зв’язків. Усі підприємства, установи та заклади Роздільнянської міської ради працюють у штатному режимі. По завершенню апаратної наради міським головою надано доручення посадовцям та керівникам структурних підрозділів міської ради в межах їх компетенції.

Рішення щодо перейменування зупинного пункту, вулиць, провулків та населених пунктів громади прийнято

На 39-му засіданні сесії Роздільнянської міської ради депутати схвалили пропозицію перейменування вулиць, провулків та населених пунктів Роздільнянської територіальної громади прийнятим відповідним рішенням. Відтепер назви: зупинний пункт «1445 км» змінено на зупинний пункт «Кам’янка»; с. Андрієве-Іванове – на с. Вільне; с. Старостине – на с. Старосілля; вул. та пров. 1-го Травня в м. Роздільна – на Травнева/Травневий; вул. Колхозна в с. Бакалове – на Польова; вул. Черьомушки в с. Балкове – Миру; вул. Черьомушки в с. Бецилове – Весняна; вул. Уютна в с. Нові Чобручі – Тиха; вул. 1 Травня в с. Кам’янка – Травнева.

Засідання комісії ТЕБ та НС

18 березня під головуванням Роздільнянського міського голови Валерія Шовкалюка в приміщенні міської ради відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядку денному були такі питання: про системне запобігання утворенню та ліквідацію несанкціонованих та стихійних звалищ побутових відходів; про вжиття заходів щодо покращення стану укриття населення у фонді захисних споруд цивільного захисту і створення належних умов для перебування у них людей; про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Роздільнянської міської територіальної громади у 2024 році; про попередження та запобігання пожеж в екосистемах, загибелі і травмування людей у весняно-літній пожежонебезпечний період 2024 року; про ускладнення епідемічної ситуації з грипу та ГРВІ та впровадження протиепідемічних заходів щодо попередження епідемічного поширення інфекції серед населення Роздільнянської міської територіальної громади; про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення Роздільнянського району у весняно-літній період 2024 року.

За результатами обговорення та протокольних рішень надані відповідні доручення причетним до виконання.

Новий крок у вдосконаленні медичної сфери
Роздільнянської громади

Нещодавно дружня команда нашої громади, на чолі з першою заступницею міського голови Ольга Босюк, спільно з генеральною директоркою Роздільнянського ЦПМСД Тетяною Муравською, її заступницею Світланою Карабаш та медичною директоркою з дитинства та пологової діяльності Ларисою Почтаренко пройшли триденне навчання на тему: «Розвиток клієнтського сервісу в комунальних медичних закладах». Також у навчанні брали участь представники ще семи громад України, з якими наша команда могла обмінятися досвідом, навчитися новому та надихнутися для подальших змін.

Під час навчання учасники отримали можливість поглибити знання з роботи відділів сервісу та комунікації, розвитку клієнтського сервісу та побудови планів запуску call-центрів. Як ми вже повідомляли раніше, наша громада активно готується до запуску call-центру, який розвантажить лікарів і стане зручним інструментом для ефективної комунікації мешканців з лікувальним закладом.

Проєкт «Вдосконалення системи обслуговування та комунікаційної стратегії медичних закладів у п’яти областях України» фінансується урядом Німеччини, реалізується БО «100% Життя» і здійснюється GIZ Ukraine в рамках «Спеціальної програми підтримки України EU4ResilientRegions».

Шлях до ментального здоров’я з USAID
у Роздільнянській громаді

Важливою подією для Роздільнянської громади стала ознайомча зустріч з пані Катериною Гурієнко, координаторкою з психічного здоров’я проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», що відбулася 18 березня. Під час свого візиту до громади пані Катерина познайомилась з керівництвом громади та мала можливість відвідати різноманітні заклади та об’єкти, які займаються підтримкою та зміцненням ментального здоров’я дітей, молоді та дорослого покоління.

У рамках візиту пані Катерині було представлено низку проєктів, спрямованих на підтримку ментального здоров’я дітей у навчальних закладах – КЗ «Роздільнянський міський ліцей №1» та КЗ «Роздільнянський міський ліцей №4», де керівники закладів залюбки розповідали про методи та програми, що застосовуються для підтримки психологічного благополуччя серед школярів. Також проведено екскурс Роздільнянським палацом культури, де зосереджені інноваційні практики, спрямовані на ментальне розвантаження та зміцнення психологічного здоров’я мешканців громади. Особливий інтерес викликав куточок з глинотерапією та виготовленням свічок, що стали ефективними методами релаксації та зняття стресу для мешканців громади.

Залиште свій коментар