Шановні мисливці Роздільнянського району! Згідно з наказом № 3 від 29 липня 2019 року по мисливсько-рибальському підприємству Роздільнянської районної організації Українського товариства мисливців та рибалок “Про строки та порядок проведення полювання в мисливський сезон 2019/2020 року в угіддях МРП Роздільнянської районної організації УТМР, з 6.00 10 серпня 2019 року відкривається полювання на пернату дичину.
Наказом № 3 від 29 липня 2019 року встановлені такі строки полювання:
- На норця великого, качок, лиску, куликів, голубів, перепела – з 6.00 10 серпня 2019 року, на перепела – до 5 жовтня 2019 року.
- На гусок сіру, білолобу велику, гуменника – з 6.00 10 серпня 2019 року по 29 січня 2020 року включно. З 1 по 29 січня 2020 року – по окремих відстрільних картках за умови сплати членського внеску 1-го етапу за 2020 рік тільки на суходільних ділянках і внутрішніх водних об’єктах із засідки у світлу частину доби.
- Ну куріпку сіру – з 19 жовтня по 23 листопада 2019 року.
- На фазана (лише на самця-півня) по окремих відстрільних картках (1 картка – 1 фазан) – з 19 жовтня по 29 грудня 2019 р. включно.
- Добування вовка, лисиці, єнотовидної собаки та шакала здійснюється за наявності у мисливця ліцензії або відстрільної картки на добування інших мисливських тварин.
Встановити, що:
– норма добування пернатої дичини одним мисливцем за один день не має перевищувати: гусак – 3, норець великий – 2, качки – 5, лиска – 6, перепел – 15, куріпка сіра – 3; фазан – 3; голуби – 10; кулики – 10;
– днями полювання на пернату дичину є: – субота, неділя та середа.
Полювання на територіях природно-заповідного фонду та відтворювальних ділянках МРП УТМР забороняється.
Хочу нагадати про те, що полювання відкривається у дуже спекотний період року. При проведенні полювання або відпочинку на природі не слід розпалювати багаття. Якщо було виявлене неконтрольоване горіння стерні, сухої трави, необхідно вжити всіх заходів для його гасіння.
При проведенні полювання необхідно дотримуватися техніки безпеки при поводженні зі зброєю: не стріляти на шум та нечітко видиму ціль; у густих заростях та очереті стріляти лише вище зросту людини; в човні дозволяється стрільба мисливцю, який знаходиться в носовій частині; після осічки відкривати рушницю, не відриваючи від плеча, дозволяється не менш, ніж через 20 секунд; при облавному полюванні стрільбу проводити з номеру лише у визначеному секторі стрільби.
Згідно з п. 3 рішення № 2 Одеської обласної надзвичайної протиепізоотичної комісії щодо боротьби зі сказом тварин, єгерському складу та головам первинних мисливських організацій, починаючи з 22 серпня 2019 року щопонеділка доповідати в районну організацію УТМР за телефоном про кількість відстріляних вовків, лисиць, безпритульних собак та котів.
Ні пуху ні пера!
Віталій Шевченко,
директор МРП Роздільнянської районної організації УТМР.