Невизнане Придністров‘я має намір приєднатися до росії

Сьогодні міністр закордонних справ невизнаної республіки ПМР у Тирасполі Віталій Ігнатьєв зробив заяву про плани приєднатися до росії. За його словами, Придністров’я зберігає курс на міжнародне визнання своєї незалежності з подальшим приєднанням до росії. Це нібито ґрунтується на рішенні народу ПМР, висловлене ним на плебісциті ще у 2006 року.

Він повідомив, що євроінтеграція Молдови можлива лише через об’єднання з Румунією, а Придністров’я не хоче за Молдовою ставати «другою румунською державою».

Президент невизнаної ПМР Вадим Красносільський заявив, що має бути визнання незалежності республіки. Начебто це єдиний шлях збереження миру в регіоні.

Нагадаємо, що росія давно вважає ПМР своєю територією. Там відбуваються вибори до Думи, існують відділення партії “Єдина росія”, на вулицях висять портрети путіна. У ПМР 30 років перебувають війська росії нібито як миротворчі сили, хоча війна вже давно закінчилася. Ці війська є загрозою безпеці не тільки для Молдови, а й для Одеської області. Ворожий військовий контингент налічує близько 50 одиниць бронетехніки.

Джерело: culturemeter.od.ua

Залиште свій коментар