Навчання освітян з пожежної безпеки

Фахово організований, науково-методично вибудований навчально-виховний процес в освітніх закладах є чи не найголовнішим завданням освітян громади. Але крім якісної освіти, фундаментальних знань, виховання особистості, безперечно першочерговим завданням в освітній галузі має бути і створення належних умов, збереження здоров’я і життя наших дітей.


Саме над питанням забезпечення безпеки закладів освіти, ведення відповідної ділової документації, чітких і злагоджених дій педпрацівників, техпрацівників, учнів, у надзвичайних ситуаціях під час виникнення пожеж і було організовано КУ “РОЗДІЛЬНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ОСВІТИ” відповідне планове навчання керівників освітніх закладів та їх заступників з господарської частини із залученням служби ДСНС (Мазуркевич Б. С.) та регіонального учбово-консультативного центру (Пилярський В. В.).


З привітальними словами та побажаннями успішної роботи до учасників навчання звернулись Роздільнянський міський голова Шовкалюк В. О. та директор КУ “РОЗДІЛЬНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ОСВІТИ” Сухий М. Д.


Навчання було насичене теоретичними матеріалами, цікавими питаннями та відповідями.
Сподіваємось, що навчання було корисним і плідним у напрямку забезпечення пожежної безпеки в наших освітніх закладах.

КУ “РОЗДІЛЬНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ОСВІТИ”

Залиште свій коментар