Нарада щодо святкування 160-ї річниці міста Роздільна

14 вересня 2023 року, на чолі з Роздільнянським міським головою Валерієм Шовкалюком, за участі старост громади, представників закладів освіти, медичних закладів, працівників відділів культури, молоді та спорту та інших відбулась робоча нарада щодо організації відзначення ювілейної 160-ї річниці міста Роздільна.
Нарада була проведена під гаслом об’єднання і співпраці як містян, так і старостинських округів. Головною метою було визначення основних подій та заходів, які відбудуться під час святкування.
Серед запланованих заходів – спортивні змагання, які відбудуться за участі координатора Активних парків громади, а також Ярмарок на підтримку Збройних Сил України, до якого долучаться й старостинські округи громади. Мешканці міста та гості матимуть можливість придбати різноманітні страви та смаколики, а виручені кошти підуть на потреби наших захисників.
Окремим заходом буде спроба встановлення національного рекорду, що стане важливою подією в історії міста.
Завершити святкування заплановано безоплатним концертом у Палаці культури, де також буде організовано збір на підтримку Збройних Сил України.
Окрім цього, учасники наради приділили особливу увагу питанням безпеки під час святкування, включаючи алгоритм та координацію дій у разі оголошення повітряної тривоги під час проведення масових заходів.
Сподіваємося, що святкування 160-ї річниці міста Роздільна стане однією з незабутніх сторінок нашого міста та принесе багато радості і позитивних емоцій усім учасникам та гостям міста.
⠀Більше подробиць буде доступно найближчим часом, тож слідкуйте за новинами громади.
Джерело: Роздільнянська міська територіальна громада

Залиште свій коментар