Найспівучіший боєць ЗСУ з Роздільнянщини на “Голосі країни” підкорив виконанням пісні “Києве мій” (відео)

Третього вересня стартував 13-й сезон шоу “Голос країни”, зйомки якого відбуваються у Польщі. Серед учасників першого випуску сліпих прослуховувань опинився 25-річний військовослужбовець Юрій Городецький. Сьогодні він є командиром взводу в 28 ОМБр ім. Лицарів Зимового Походу, і у підпорядкуванні Юрія знаходиться 22 військовослужбовця.

Голосистий захисник уже знайомий багатьом українцям, адже пісня у його виконанні “Браття українці”, записана на телефон у 2022 році, набрала мільйони переглядів на YouTube. “Дякую за любов до України, наш Соловейко”, – писали зворушені люди у коментарях.

Що відомо про Юрія Городецького

Юрій Городецький народився у селі Марківка Роздільнянського району Одеської області. Він слугує у Збройних силах України з 2016 року (тоді йому було 18 років). За словами бійця, пов’язати своє життя з військовою справою його надихнув батько, теж військовий.

У захисника є музична освіта. Він навчався у музичній школі – за класом акордеону та фортепіано, а спів удосконалював у будинку культури.

До речі, Юрій уже встиг заспівати з дуетом зі співачкою Наталією Могилевською. Вони разом виконали переосмислений хіт співачки “Місяць”.

Як заспівав “Києве мій” Юрій Городецький

На сцені “Голос країни” Юрій також не залишився непоміченим. Він виконав пісню “Києве мій” Дмитра Гнатюка. Його академічний вокал відгукнувся в серцях Наді Дорофєєвої та Івана Клименка, і вони повернули до нього свої крісла. Військовослужбовець вибрав Надю своїм тренером, чим зворушив її до сліз.

Від своїх пісень я сам завжди плачу. Не бачу сенсу співати без емоцій“, – зізнався він.

Музика завжди була важливою частиною життя Юрія, з першого класу він виступав у сільському клубі, а під час війни співав під гітару для своїх побратимів. У захисника є дружина-військовослужбовиця та двоє маленьких синів.

Раніше Юрій Горбунов пояснив, що чоловіки виїжджають у Польщу зйомки “Голос країни-2023” за спеціальними документами від Міністерства культури.

Все, що стосується “Голосу” – це Міністерство культури. До речі, з нашої групи виїхали далеко не всі чоловіки. Не всі отримали дозвіл. Учасники-хлопці, які поїхали брати участь у проекті, отримали абсолютно офіційний дозвіл на виїзд до Польщі з вікном дат на повернення в Україну. За цим дуже суворо стежить кастинг-відділ“, – розповів ведучий.

Джерело: Укрнет

Залиште свій коментар