На трасі “Київ-Одеса” на поліцейського здійснено умисний наїзд

До п’яти років обмеження волі або позбавлення волі на той самий строк загрожує водієві, який  умисно здійснив наїзд на працівника поліції при виконанні ним службових обов’язків.

64-річна власниця автомобілю «Ford Fiesta», яка порушила правила дорожнього руху та була зупинена екіпажем автопатруля,  умисно здійснила наїзд на поліцейського.

До Роздільнянського ВП надійшло повідомлення від оператора «102» про те, що на працівника поліції, який був при виконанні службових обов’язків, здійснено наїзд водієм автомобілю «Ford Fiesta», в результаті чого поліцейській отримав тілесні ушкодження.

По даному факту було розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 345 (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків) Кримінального кодексу України

Досудовим розслідуванням встановлено, що екіпаж автопатруля у складі двох поліцейських,  заступили на маршрут патрулювання автодороги М-05 зі сполученням «Київ-Одеса» з використанням службового автомобіля.

Під час патрулювання інспекторами  було виявлено факт порушення Правил дорожнього руху України водієм транспортного засобу «Ford Fiesta», який  здійснив виїзд у технологічний розрив розділяючої смуги напрямку руху, тобто факт вчинення водієм вказаного транспортного засобу адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 122(Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонений сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Ввімкнувши проблискові маячки синього та червоного кольорів службового транспортного засобу інспекторами  було повідомлено про те, що необхідно здійснити зупинку в безпечному місці з дотриманням Правил дорожнього руху України. Водій транспортного засобу завершив свій маневр та зупинився. Правопорушником виявилася 64 літня жінка, якій було запропоновано надати посвідчення водія та реєстраційний талон на транспортний засіб, однак водій, не реагуючи на законні вимоги працівників поліції  документи не передала, а сіла за кермо  автомобіля та зненацька, не реагуючи на законні вимоги працівника поліції, умисно здійснила наїзд на поліцейського, в результаті чого останньому заподіяла тілесні ушкодження у вигляді закритого ушкодження зв’язок лівого надп’ятково-гомілкового суглобу.

На теперішній час досудове слідство завершено. Обвинувальний акт направлено до суду, який і призначить водієві покарання.

Роздільнянський ВП ГУНП в Одеській області.

 

Залиште свій коментар