На станції Роздільна-Сортувальна успішно замінили  вагонний уповільнювач

На станції Роздільна-Сортувальна працівниками регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» було виконано масштабний комплекс робіт – замінено головний вагонний уповільнювач типу КВ-3 (першої гальмівної позиції). Дана операція потребувала чіткої вивіреності всіх процесів та їх погодження із ревізорським апаратом та Одеською дирекцією залізничних перевезень.

Майже півсотні залізничників, співпрацюючи як єдиний механізм, оперативно та злагоджено замінили та запустили у роботу вагонний уповільнювач на сортувальній гірці станції. У комплексних роботах брали участь працівники відновного поїзда станції Роздільна, Роздільнянської дистанції сигналізації та зв’язку, Роздільнянської дистанції колії, Подільської дистанції електропостачання. Роботи із заміни уповільнювача виконувалися за допомогою важкої техніки – крану типу ЕДК-500 вантажопідйомністю 80 тонн. Всі роботи проводилася із суворим дотриманням вимог безпеки руху та охорони праці залізничників.

Слід зазначити, що цього року працівниками Знам’янської дистанції сигналізації та зв’язку власними силами виконано ремонт 13 уповільнювачів типу РНЗ-3 станції Знам’янка. Крім того, на базі вагонного депо Одеса-Застава-1 вагонники спільно зі зв’язківцями виконали ремонт ще двох уповільнювачів типу КВ-3 для станції Чорноморськ – Порт та Миколаїв. Відремонтовано в умовах заводу також уповільнювач КЗ-3, який вже укладено на станції Одеса-Сортувальна. До кінця року планується завершити роботи з капітального ремонту та укладання  ще одного уповільнювачів такого типу на станції Одеса-Застава І.

Довідка

Вагонний уповільнювач є надважливим пристроєм на сортувальній станції, який регулює швидкість вагонів при скочуванні з гірки і забезпечує потрібний інтервал для безпечного переведення стрілок. Справна робота уповільнювача полегшує процес сортування вагонів, знижує експлуатаційні витрати та забезпечує безпеку сортувального процесу.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця».

Залиште свій коментар