На сесії Роздільнянської районної ради затвердили склад Госпітальної ради

На сесії Роздільнянської районної ради, що відбулася 27 квітня, розглянули низку важливих питань. Серед них досить актуальне на сьогодні питання щодо делегувавання кандидатів від Роздільнянської районної ради до складу Госпітальної ради Госпітального округу №4 Одеської області, до якого увійшов наш район і Роздільна претендує на його центр.

Більшістю голосів районні обранці вирішили делегувати наступних кандидатів від Роздільнянської районної ради до складу Госпітальної ради, а саме: голову райради Ф.В. Сігала, в.о. головного лікаря КЗ “Роздільнянська ЦРЛ” Д.С. Кущенка, заступника головного лікаря з амбулаторно-поліклінічної роботи КЗ “Роздільнянська ЦРЛ” Т.М. Муравську, начальника фінансового управління райдержадміністрації О.О. Колодєєву, депутатів районної ради Л.І. Торбинську та О.І. Колесник.

Також на цій сесії було прийнято рішення про безоплатну передачу будівлі кінотеатру “Ювілейний” до комунальної власності територіальної громади міста Роздільна без права відчуження в приватну власність та без зміни цільового призначення протягом 10 років.

Більше інформації у друкованій версії газети “Вперед”.

Залиште свій коментар