На сесії Роздільнянської міської ради

14 грудня у Роздільній відбулося засідання двадцять другої сесії Роздільнянської міської ради, яке вів міський голова В.О. Шовкалюк. Порядок денний нараховував 74 питання, на сесію прибуло 19 міських обранців.

Перед відкриттям сесії відбулася урочиста церемонія нагородження грамотами співробітників Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, які брали безпосередню  участь у ліквідації пожежі на другому поверсі гуртожитку СТОВ “Роздільнянське”. Завдяки своєчасному реагуванню та професійним діям вдалося оперативно загасити вогонь, а також уникнути людських жертв. На момент пожежі у будівлі знаходилося 4 особи, в тому числі одна дитина.

Далі перейшли до обговорення питань порядку денного. Зокрема, першочергово була затверджена програма культурного розвитку громади міста Роздільна на 2018-2020 роки, внесено зміни та доповнення до низки інших міських програм.

Рішенням депутатів на цій сесії збільшили розмір матеріальної допомоги на лікування до 5 000 гривень у разі складних випадків, наприклад, необхідності хірургічного втручання.

Крім того, міські обранці вирішили делегувати до районного бюджету 100 тисяч гривень на будівнитво міні-стадіону зі штучним покриттям поблизу ЗОШ №4 м. Роздільна. Такий проект виник у зв’язку з реалізацією в країні державної програми зі зведення таких стадіонів і передбачає державне фінансування, у разі співфінансування на місцях. Загалом для співфінансування з місцевих бюджетів необхідно віднайти понад 400 тисяч гривень.

Також передбачили виділення 21 тисячі гривень на придбання новорічних подарунків для вихованців дитячих садочків міста.

Були внесені доповнення до Регламенту Роздільнянської міської ради Одеської області VII скликання. Доповідала з цього питання депутат міської ради, голова постійної комісії міської ради з питань   регламенту, депутатської діяльності, етики та гласності Г.М. Головко. Вона відзначила, що наразі відкритим залишається питання щодо звітування депутатів перед виборцями, оскільки звіти надходять повільно.

Розглядалася на цій сесії чимала кількість земельних питань та щодо надання матеріальної допомоги жителям міста на лікування.

Жваві дискусії розгорнулися щодо подальшої долі колишнього кінотеатру “Ювілейний” та Роздільнянської ЦРЛ, якій задля конкурентно-здатності при визначенні центру госпітального округу необхідно значне покращення матеріально-технічного стану, про що вже повідомлялося на сторінках нашої газети.

Відповідні рішення прийнято щодо всіх порушених питань. Наступна сесія Роздільнянської міської ради запланована на 21 грудня.

Наш кор.

Залиште свій коментар