На сесії Роздільнянської міської ради

23  грудня відбулося пленарне засідання сорок третьої сесії Роздільнянської міської ради сьомого скликання. Вів засідання міський голова Валерій Шовкалюк. Порядок денний нараховував 97 питань.

Першочергово присутні затвердили Стратегію соціально-економічного розвитку м. Роздільна з перспективою створення Роздільнянської ОТГ до 2025 року. Інформацію з даного приводу надав проректор з наукової роботи, доктор економічних наук, професор Анатолій Ковальов, який працював над її розробкою. Детально з даною Стратегією можна ознайомитися на офіційному сайті Роздільнянської міської ради. Проте зауважимо, що в ній йдеться про об’єднання 10 сільських рад з центром у місті Роздільна.

Також на сесії затвердили міський бюджет на 2020 рік, прогноз бюджету міста Роздільна на 2021-2022 роки та погодили створення інклюзивної групи для дітей дошкільного віку на базі ДНЗ “Веселка”. А ще було ухвалено  рішення щодо затвердження та внесення змін до низки міських програм, надання матеріальної допомоги,  земельних питань тощо.

Відзначимо, що в бюджеті на наступний рік передбачено понад 3 мільйони гривень на реконструкцію кінотеатру “Ювілейний”, а ще закладено фінансування на капітальний та поточний ремонти доріг, тротуарів та багатьох інших важливих аспектів забезпечення життєдіяльності нашого міста.

Наш кор.

Залиште свій коментар