На сесії районної ради

Вже в котрий раз засідання сесії районної ради починається з щербанського земельного питання, яке порушують активісти тутешньої громади. Проблема полягає в тому, що жителі Щербанки не можуть реалізувати своє конституційне право на безоплатне отримання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. Дане питання порушувалось у різних  установах на всіх рівнях влади. Під час пленарного засідання  голова райради Ф.В. Сігал зазначив, що його розпорядженням було створено робочу групу з врегулювання земельного питання у складі депутатів райради, представників Щербанської сільської ради, земельних ресурсів та податкової.

З боку активістів поступила пропозиція про включення до створеної робочої групи ще й трьох представників від щербанських активістів. Депутатам на розгляд був винесений проект рішення  із зазначеною пропозицією, однак він не знайшов підтримки серед більшості депутатів. В знак протесту сесійну залу залишили депутат А.М. Осадець та Г.В.  Келлєр.

Водночас, депутатами С.Г.Величко та С.М.Криловим було зауважено,  що кожен із активістів щербанської громади безперешкодно має право бути присутнім на засіданнях робочої групи райради.

 

Детальніше у друкованій версії газети «Вперед»

Залиште свій коментар