НА СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

28 cічня відбулася 44-а сесія Роздільнянської міської ради, яка включала низку важливих питань. Вів засідання міський голова Валерій Шовкалюк. Участь в роботі взяли 20 депутатів, апарат міської ради, інші фахівці.
На початку затвердили звіт Роздільнянського міського голови про роботу ради та діяльність її виконавчих органів за 2019 рік, звіт директора КП “Роздільнянський міський водоканал” про підсумки фінансово-господарської діяльності за 2019 рік, звіт про виконання бюджету Роздільнянської міської ради за 2019 рік, затвердили виконання перспективного плану роботи Роздільнянської міської ради за 2019 рік та відповідний перспективний план роботи на 2020 рік тощо.
Далі були внесені зміни до деяких міських програм, міського бюджету на 2020 рік.
Крім того, відзначимо, що на цій сесії депутати міськради ухвалили рішення щодо виділення коштів на ремонт інфекційного боксу Роздільнянської ЦРЛ в сумі 173 тисячі гривень та забезпечення реалізації інноваційного проєкту профорієнтації в старших класах міських шкіл у розмірі 150 тисяч гривень. Також кошти були виділені на потреби Роздільнянської школи мистецтв, роздільнянських ЗОШ №2 та №4 та ін.
Депутати розглянули низку земельних питань, затвердили договори кошторисної документації та надання матеріальної допомоги громадянам.
Наприкінці сесії депутат міської ради Оксана Дмитренко закликала присутніх депутатів підтримати Звернення до Президента України, Прем᾽єр Міністра України та Верховної ради України «Про негайне скасування «так званої» абонплати за транспортування газу». Дане звернення підтримали одноголосно.
Наш кор.

Залиште свій коментар