На Роздільнянщині пройшов районний етап юнацько-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

21 травня на базі Кам’янського ліцею Роздільнянської громади відбулася захоплююча подія – районний етап юнацько-патріотичної гри “«Сокіл» («Джура»). Цей захід відіграє важливу роль у формуванні патріотичних цінностей та розвитку фізичних і моральних якостей молоді.

Участь у змаганнях взяли команди з таких громад: Роздільнянської («Характерники»), Степанівської («Кармазини»), Затишанської («Соколи»), Великоплосківської («Січ»), Великомихайлівської («Патріот»), Новоборисівської («Веселі побратими»), Захарівської («Патріот»), Цебриківської («Укроп»). Молодшу вікову категорію представляли дві команди: з Роздільнянської («Незламні») та Затишанської («Запорожці») громад.

Відкрив змагання голова Роздільнянської районної військової адміністрації Сергій Приходько, який побажав учнівській молоді вдалих виступів та перемоги найсильнішому. Долучився до привітань й Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк. Після виконання Державного Гімну, подяки Силам оборони України, вшанування пам’яті загиблих у війні та урочистого підняття прапора змагань почалися виступи команд.

Більше фото тут

Змагання проводилось з восьми ігор: впоряд, смуга перешкод, рятівник, відун, метання гранати, стрільба, фізична підготовка, ватра. У межах гри було створено табори для команд, які змагалися у різноманітних конкурсах. Серед видів змагань були стрільба, смуга перешкод, фізична та медична підготовка, інтелектуальна гра, представлення та творчий конкурс роїв тощо. Кожна команда виявила вражаючі навички та велику згуртованість, демонструючи високий рівень спортивної підготовки та тісну комунікацію заради досягнення спільного успіху.

Господарі Кам’янського ліцею, на чолі з Валентиною Петровською, спільно з організаторами змагань, подбали про смачний обід з запашною юшкою, польовою кашею, пиріжками та іншими смаколиками.

У старшій віковій категорії місця розподілились таким чином: І місце – Великомихайлівська ТГ: рій «Патріот»; ІІ місце – Роздільнянська ТГ: рій «Характерники»; ІІІ місце – Захарівська ТГ: рій «Патріот».

У середній віковій категорії І місце посіла Роздільнянська ТГ: рій «Незламне братство»; ІІ місце – Затишанська ТГ: рій «Запорожці».

Завершальним акордом гри стала церемонія нагородження. Голова Роздільнянської РВА Сергій Приходько вручив грамоти та подяки всім учасникам змагань, а переможцям кубки.

Таким чином, «Сокіл» («Джура») виявився не тільки розважальною подією, але й важливим кроком у вихованні патріотичних почуттів серед молодого покоління. Нехай ця гра завжди залишається символом єднання та зростання нації! Щиро вітаємо всіх учасників та організаторів з успішним проведенням заходу та бажаємо нових перемог та досягнень у майбутньому! Наталія Буковська.

Залиште свій коментар