На позачерговій сесії Роздільнянської міської ради

Сьогоні, 24 лютого, Росія напала на Україну. На території нашої держави запроваджено воєнний стан. Оперативно була скликана нарада в Роздільнянській міській раді щодо ситуації в громаді. Та коли зібралися депутати, міський голова повідомив, що відбудеться позачергове засідання сесії міської ради.

Брало участь в роботі 19 депутатів міськради. Одностайно затвердили програму підтримки Територіальної оборони на Роздільнянщині та відповідні зміни до бюджету.

Міський голова Валерій Шовкалюк у слові зверненні закликав всіх мешканців громади зберігати спокій. Забезпечити триденний запас води та їжі. Більше поки що рекомендовано. Також наголосив, що підприємцям рекомендовано не продавати все з полиць, а тримати резерв продуктів. Місто на три дні теж має запас води.

Бомбосховища у місті Роздільна знаходяться в Роздільнянській лікарні та приміщенні санстанції та по вул. Тираспольська (біля ПЧ-2). Крім того, громадянам радять у разі обстрілів ховатися до підвалів

Для організації харчування Територіальної оборони в місті Роздільна буде працювати харчоблок в Роздільнянському НВК №1, всі бажаючі допомогти продуктами харчування можуть їх туди приносити.

У разі вимкнення мобільного зв’язку телефонуйте на стаціонарні номери міської ради: 3-25-75; райдержадміністрації 5-08-08. Поки що всі державні установи працюють в штатному режимі окрім шкіл та дитячих садків. Дитсадки не працюють, а школи – в режимі онлайн.

Також слідкуйте за офіційними новинами: ЗСУ, Президента України, Кабінету Міністрів України, перевіреними та надійними джерелами інформації. Не поширюйте фейки і не фотографуйте переміщення військової техніки Збройних сил України.

Тримаймо стрій, захищаємо державу!

Наш кор .

Залиште свій коментар