Місяць стоїмо за Україну!

24 лютого. 04:00. Зазвичай в цей час ми спимо. Але ми прокинулися. Прокинулися від свисту ракет, гуркоту вибухів та пекла пожеж у наших домівках. Прокинулися, аби із жахом і болем дізнатися, що в наші домівки прийшла війна, яку розпочала російська федерація, – віроломно, підступно, жорстоко. Прокинулися, бо зрозуміли, що маємо боротися за своє життя.

Російські війська обстрілюють і знищують ключові об’єкти інфраструктури, здійснюють масовані обстріли житлових районів українських міст і сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

Російські окупанти мали захопити Україну за декілька днів, а натомість вже місяць зазнають великих втрат. Цей місяць назавжди змінив нас, наше життя та звички.

💙 💛  За цей місяць ми показали, що є одним народом, який бореться за свою незалежність. Ми показали, що нас не зламати і не залякати. Ми завжди були українцями, ними і залишимось!
Ми довели, що в нас немає нічого спільного з російською ордою, яка прикривається нашими дітьми, жінками та людьми похилого віку і знищує наші домівки.

🔻 Щодня ми наближаємось все ближче до нашої перемоги!
Ми пам’ятаємо всіх, хто боровся за наше майбутнє. І пам’ятатимемо їх завжди
❗️ Разом до перемоги!
Слава Україні!

Залиште свій коментар