Медики Одещини врятували життя 11-ти місячної дитини

Департамент охорони здоров’я Одеської ОДА разом з керівниками та працівниками двох медичних закладів області у злагодженій командній роботі здійснили евакуацію, транспортування та госпіталізацію дитини з місця падіння.

🚑Маленького хлопчика 2023 року народження було доставлено до відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП «Одеська обласна дитяча клінічна лікарня» ООР» у вкрай важкому стані, який лікарі констатували  діагнозом: «Стан після утоплення» з порушенням свідомості, неефективністю дихання та ціанозом після падіння у вигрібну яму. 

01 липня 2024 року сталась страшна трагедія: в одній з родин с.Біляївка під час того, як мати поралась у дворі, маленька дитина  впала у вигрібну яму (чіткий час перебування малюка у ямі невідомий). Знайшовши сина, вона одразу викликала бригаду швидкої медичної допомоги, яка терміново доправила постраждалого до КНП «Біляївська  багатопрофільна лікарня» Біляївської міської ради». У лікарні йому було надано першу медичну допомогу з оперативним підключенням апарату ШВЛ. Зважаючи на важкість стану, малюка оперативно перевели до відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП «Одеська обласна дитяча клінічна лікарня»ООР».

Виконував транспортування маленького пацієнта дитячий лікар-анестезіолог КНП «Дитяча міська клінічна лікарня №3» ОМР. 

Включно до 03.07.24р. дитина перебувала на апараті штучної вентиляції легень. На момент госпіталізації стан дитини був дуже важким. Але за час лікування хлопчику стало краще. На сьогоднішній день він активний, перебуває у палаті разом зі своєю матір’ю під постійним контролем медиків. Продовжує симптоматичне  лікування, та , на щастя, вже життю дитині нічого не загрожує.

🙏Мати хлопчика висловлює безмежну подяку всім небайдужим медичним працівникам, хто долучився до транспортування, лікування та порятунку її дитини.

❤️‍🩹Департамент охорони здоровʼя Одеської ОДА, у свою чергу, дякує всім медикам, які долучилися до боротьби за життя 11-ти місячного малюка. У єдиній командній співпраці Ви творите добрі справи та справжні чудеса, рятуючи пацієнтів, вдруге даруючи їм день народження. Благородно та сумлінно, виконуючи свій професійний обовʼязок, сієте серед людей зернята світла та милосердя. 

Одещина пишається вами!

Департамент охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації

Залиште свій коментар