Масштабна хакерська атака по Україні: під ударом Нафтогаз, Укрпошта, Укртрансбезпека та система “Шлях”

У роботі сайтів Укрпошти, Укртрансбезпеки, системи “Шлях” та Нафтогазу фіксують масові збої. Ймовірно, ці об’єкти перебувають під хакерською атакою. Фахівці намагаються визначити проблему.

Про це повідомляється на сайтах установ. Тимчасово не працюють інформаційна система “Шлях” та сервіси Нафтогазу. Також обмежений доступ до “Укртрансбезпеки” та Укрпошти.

“До уваги міжнародних автомобільних перевізників та водіїв. Через технічний збій роботи дата центру тимчасово відсутній доступ до системи “Шлях” та офіційного сайту Укртрансбезпеки. Технічний відділ вже розв’язує проблему. Система відновить роботу найближчим часом. Вибачте за незручності. Про відновлення входу до системи “Шлях” повідомимо”, – йдеться у повідомленні.

В IT-системах Укрпошти також стався значний технічний збій. Спеціалісти працюють над відновленням повноцінної роботи, але це може зайняти деякий час.

У відділеннях зараз є можливість видавати посилки та приймати платежі. Надання інших послуг відновиться згодом”, – наголошується у повідомленні.

Атака на сервіси Нафтогазу

Газопостачальну компанію “Нафтогаз” 25 січня атакували хакери. Масштабну кібератаку спрямували на один із дата-центрів. Наразі вебсайти та кол-центр не працюють.

“Шановні клієнти ГК “Нафтогаз України” та Газмережі, зафіксовано масштабну кібератаку на один із дата-центрів, який використовують наші компанії. Наразі вебсайти та кол-центр не працюють. Про строки відновлення сервісів повідомимо додатково. Дякуємо за розуміння”, – повідомляли в Нафтогазі.

Джерело: Інформатор

Залиште свій коментар